Коли на вулицях Львова з'являться нові трамваї від «Електрону»

3792 0
У наступному році Львів закупить ще 7 нових трамваїв «Електрон». Орієнтовно львів'яни матимуть змогу проїхатись ними вже у жовтні 2016. Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник начальника управління транспорту і зв'язку Львівської міської ради Сергій Журбенко.
фото: theinsider.ua

фото: theinsider.ua

«Вітаю всіх львів'ян з перемогою! Все ж такі в останні дні року нам вдалося використати 42 млн державної підтримки для закупівлі нових трамваїв! Ще 7 нових Електронів очікуємо на маршрутах Львова! Орієнтовний термін поставки - жовтень 2016 року», – йдеться у повідомленні.

Як пояснив чиновник, «вже здійснили авансовий платіж «Електронтрансу» за 7 трамваїв, який складається із субвенції з державного бюджету 41,7 млн, 6,8 млн з міського бюджету, 3,9 млн кредитних коштів. Відповідно, згідно контракту, термін поставки трамваїв 10,5 місяців від дати авансового платежу (14.10.2016 !)».

Нагадаємо, 23 грудня у Львові підписали договір з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) на додаткове фінансування будівництва трамвайної колії на Сихів. 

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар