7 євро за в’їзд до Шенгену: Європарламент затвердив нову систему перевірки

4325 0
Нова система в’їзду до Шенгенської зони запрацює з 2021 року.
ілюстративне фото

ілюстративне фото

У четвер, 5 липня, Європейський парламент змінив правила в’їзду на територію Шенгенської зони, йдеться на офіційному сайті Європарламенту., які мають запрацювати з 2021 року.

Громадяни країн, які не є членами ЄС і не мають оформлювати візу, повинні отримати дозвіл перед поїздкою до ЄС. Для цього доведеться заповнити електронну форму, внести туди дані про судимості, особисті дані та інформацію про перебування у зонах збройних конфліктів тощо.

Як повідомлялось раніше, обробка такої заявки на авторизацію коштуватиме 7 євро. Дозвіл на в’їзд діятиме три роки, тобто подавати заявку та платити збір перед кожною поїздкою буде не потрібно. Дітям до 12 років можна буде пройти авторизацію без сплати збору у 7 євро.

Читайте також: Потопити «човників»: репортаж із черги на пункті пропуску в Шегинях

Дозвіл буде  потрібен тільки для подорожей у країни Шенгену. Чотирьох «нешенгенських» членів ЄС, охоплених безвізом – Румунії, Болгарії, Хорватії та Кіпру – нововведення не стосуються.

Для отримання дозволу треба буде заповнити електронну форму, схожу на візову анкету, на сайті, який вестиме спеціально створений орган ЄС.

Читайте також: Львів отримає відзнаку від Ради Європи

За задумом, відмовити у в’їзді можуть через низку причин, зокрема: загроза тероризму від конкретної особи, обґрунтована підозра щодо причетності до злочинної діяльності, наявність даних, що цей турист планує залишитися в ЄС нелегально, або наявність порушень, вчинених раніше у країнах ЄС.

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!