До Львова можуть пустити двоповерховий електропоїзд «Skoda»

4650 0
Двоповерховий потяг «Skoda» має бути готовим для експлуатації до 1 листопада.
фото: Укрзалізниця

фото: Укрзалізниця

Про це повідомив голова правління «Укрзалізниці» Войцех Балчун. «Нарешті виводимо з «кущів» багатостраждальний електропоїзд «Skoda». Говорю про необхідність цього з першого тижня свого перебування на посаді. Тримати було такий потяг без руху, – як мінімум, – недбалість, як максимум – предмет інтересу прокурорів», – сказав посадовець.

Зазначається, що це вже друга «Skoda», яка вийшла з ремонту. Цього тижня фахівці мають провести необхідні обстеження і тестування. Балчун повідомив, що правління прийняло принципове рішення: передали два електропотяги «Skoda» з балансу Південної залізниці на баланс Української залізничної швидкісної компанії.

«Компанія має відповідні технологічні потужності, кваліфікований персонал та необхідний досвід експлуатації швидкісного рухомого складу. Вивчаємо прийнятні варіанти напрямків експлуатації цих потягів», – додав очільник компанії.

За його інформацією, ці потяги мають певні обмеження. Зокрема, потребують технічного обслуговування кожні 700 км. Наразі розглядаються такі маршрути: Київ-Полтава-Харків, Київ-Вінниця-Хмельницький-Тернопіль-Львів.

«Сьогодні вже маємо пряме сполучення Київ-Львів, дуже коротке – 4.55 у дорозі, з мінімальною кількістю зупинок. Ідея для «Skoda» – задіяти всі проміжні зупинки і доправити пасажирів до названих міст, а звідти вже до Львова», – підкреслив Балчун.

Читайте також: В Україні можуть з’явитися нові потяги європейських виробників

Фахівці Укрзалізниці запевняють, що достатній пасажиропотік там є. Хоча щодо використання «Skoda» вони готові почути думку і самих пасажирів. Служба руху ще працює над розкладом, але вже відомо, що це будуть денні потяги «Інтерсіті».

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар