До Львова прибули поранені військові. Містян просять здати кров

16994 0
Сьогодні, 18 липня, до Львова із зони АТО привезли на лікування 15 бійців. У зв’язку із цим потрібно поповнити банк крові. Про це Tvoemisto.tv розповіла завідувач трансфузіологічного відділення Військово-медичного клінічного центру західного регіону Марія Деревко.
Фото: apteka-traw.com

Фото: apteka-traw.com

Як зазначила Марія Деревко, наразі бійців, яких до Львова привіз санітарний літак, обстежують у Військово-медичному клінічному центрі західного регіону. 12 бійців отримали поранення на сході країни, ще троє захворіли під час служби в зоні АТО.

Перед тим, як доправити до Львова, бійцям надали першу допомогу в польових госпіталях. До Львівського військового госпіталю їх привезли для подальшого лікування і реабілітації.

Оскільки вояки ще не пройшли повну діагностику, то конкретних потреб у ліках не мають. Проте зараз потрібно поповнити банк крові. Для цього підійдуть усі групи як із резусом «-», так і з резусом «+».

Як розповіла Tvoemisto.tv Марія Деревко, приміщення, де приймають кров, досить маленьке. Тому, щоб уникнути хаосу, краще попередити медиків і домовитися про конкретний час. Можна телефонувати безпосередньо завідувачці трансфузіологічного відділення за телефоном: 097 530 53 81 (Марія Мар’янівна).

Нагадаємо, Військово-медичний клінічний центр західного регіону знаходиться за адресою: вулиця Личаківська, 26.

Розмовляла Наталія Середюк

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!