До Євробачення у Львові хочуть добудувати арену на 10 тисяч людей

4192 1
Львів пропонує два об’єкти для проведення Євробачення 2017: «Арену Львів» та арену на Кульпарківській, 226 Г. Останній об’єкт збудовано усього на 25%. Tvoemisto. tv довідалось, як виглядатиме будівля та чи встигнуть її «здати» до початку конкурсу.
stadiums.at.ua

stadiums.at.ua

У Львові критеріям, які необхідні для проведення Євробачення, відповідають два об’єкти: «Арена Львів» і арена на вулиці Кульпарківській, 226Г (Ряшівська - проектована). Останній – приватна будівля, що будувалася компанією «United Basketball Investments», спеціально до Євробаскету і на сьогодні споруджена всього на 25%. Втім, такий стан справ не повинне лякати, наголошує заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко. «Сьогодні проект арени на Кульпарківській відповідає усім параметрам, які вимагають і, у разі перемоги, об’єкт буде збудований повністю до початку проведення Євробачення 2017. Наразі роботи призупинено, але компанія  бере на себе обов’язок завершити арену вчасно за власні кошти», – розповідає  Андрій Москаленко.

Раніше, міський голова Андрій Садовий зазаначив, що, відновивши будівництво, арену на Кульпарківській можна добудувати усього за вісім місяців. «Свого часу почали будувати у Львові арену для проведення Євробаскету. Ми заморозили цей проект, тому що Україна відмовилася від проведення чемпіонату, але ця арена була запланована як мультифункціональна: і для спортивних заходів, і для різних концертів. Тому ми розглядаємо можливість відновити будівництво, і цей комплекс можна збудувати орієнтовно за 8-9 місяців», – зазначає Андрій Садовий.

Нагадаємо, що спортивний комплекс на Кульпарківській 226Г планують побудувати за зразком вже існуючого комплексу "Шауляй Арени" в литовському місті Шауляй, а орієнтовна вартість такого  проекту 55 млн доларів.

Фото: pressball.by

Наразі конструкція будівлі побудована до другого поверху. Арена, яка вміщатиме до 10 тис людей знаходиться на відстані 6, 2 км  від центру міста, від аеропорту – 1,4 км і 4 км від автовокзалу.  Загальна площа – 24 489 м². Передбачено п’ять поверхів, двадцять дві бізнес-лоджії, а також конференц-зали, бізнес-клуб та паркінг на 600 місць. Також арена буде оснащена сучасною інфраструктурою: зонами громадського харчування та торгівлі, офісними приміщеннями та зонами відпочинку.

Підготувала Оксана Лісна

Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (1)

Додати коментар
20 Липня, 2016 17:02
Стах Вмістимість "Шауляй Арени", копію якої будуть у Львові, лише 5 700 глядача. Де візьметься 8-9 тисяч?