Доступніший для львів’ян і гостей міста. Яким буде оновлений Горіховий гай

1632 0
Співробітник департаменту розвитку ЛМР Олександр Шутюк розповів про майбутнє львівського парку, в якому озеро, алеї та зелені насадження потребують відновлення.
Фото: docs.google.com

Фото: docs.google.com

Відвідувачам Горіхового гаю запропонували відповісти на питання, що вони хотіли б змінити у благоустрої парку. Всі ідеї зараз зібрали та опрацьовують, проте працівники департаменту розвитку ЛМР вже окреслили основні напрямки робіт.

За результатами опитування відомо, що основною причиною невдоволення людей станом Горіхового гаю є забруднені водойми і береги. 

«Мешканці підійшли до питання реконструкції з практичного боку. Ніхто не пропонував будувати п’ятизіркових готелів, і це насправді чудово, що вони подають цілком реалістичні ідеї. Кардинальних змін не буде, але основну увагу ми звернемо на стан водойм, алей та благоустрою навколо них», – розповів Олександр Шутюк.

Також, за його словами, потрібно діяти обережно, щоб не нашкодити навколишньому середовищу: «Важливо, щоби зміни були акуратними, не зашкодити природі, тваринам і рослинам, які живуть в парку».

Біля водойм планують облаштувати піщаний устил вздовж берега з однієї сторони, щоб відвідувачі змогли у спеку підійти до озера. Також навколо кіноцентру, який знаходиться в парку, облаштують громадський простір для зручного відпочинку.

Читайте також: У Львові реставруватимуть руїни Високого замку

Щоб вирішити проблему доступності для відвідувачів, працівники департаменту розвитку хочуть влаштувати навігацію або знаки входів на територію парку. Парк має два входи, але зараз не зрозуміло, де вони, рівно ж як і те, де починається ділянка парку.

«Коли людина не орієнтується у місті, вона не побачить входу в парк. Він не помітний через забудови на вулицях Княгині Ольги та Володимира Великого, і з зупинки транспорту його не видно. Треба дати людям зрозуміти, у якому напрямку треба йти, щоби потрапити в парк», – розповідає Олександр Шутюк.

Роботи розпочнуться наступного року, після напрацювання ідей та проекту облаштування парку.

Олеся Шеремета

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!