Dragons Capital стала єдиним власником ТРЦ «Viktoria Gardens» у Львові

3791 1
Компанія придбала всі акції у двох попередніх власників найбільшого торгового центру Львова.

Одна з найбільших інвестиційних компаній України Dragon Capital стала єдиним власником найбільшого торгового центру у західній Україні «Victoria Gardens», що на вул. Кульпарківська, 226а, викупивши частки у двох приватних турецьких інвесторів. Про це йдеться на сайті Dragon Capital. 

У компанії не розголошують вартість угоди, втім зазначають, що першочергово планують завершити будівельні роботи на території торгово-розважального комплексу, що розташований поблизу аеропорту. 

«ТРЦ "Victoria Gardens" — наше перше придбання поза межами Київської області, і, не випадково, він розташований у Львові, який є одним із найбільш динамічних міст України», — розповів генеральний директор Dragon Capital Томаш Фіала.

Читайте також: Яким буде новий торговий центр на Сихові. Візуалізація

Нагадаємо, на початку року компанія Dragon Capital стала співвласницею ТРЦ «Victoria Gardens» у Львові і придбала частку, що перевищувала 50%, у компанії ТзОВ «Фенікс-Капітал», що належить двом громадянам Туреччини. Влітку торік власники «Фенікс-Капітал» заявляли про спроби рейдерства з боку колишнього менеджменту.

ТРЦ «Victoria Gardens» відкрили у 2016 році. Він став найбільшим із трьох торгово-розважальних центрів міста. Загальна площа будівлі — більше 48 тис. кв. м, на якій розташовані торгові комплекси та паркінг на 1,5 тис. автомобілів. 

 

8 Березня, 2018 17:19
Гість Паркінг трирівневий, а не дворівневих, поверхів не 2, а 3. На 3 є спортзал і теж торгові площі. Нервує, коли пишуть будь-що.
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!