Двоє українських спортсменів здобули європейські чемпіонства. Деталі

2171 0
5 грудня одразу обоє українських спортсменів – плавець Андрій Говоров та боксер Олег Єфимович стали чемпіонами Європи.

Український плавець Андрій Говоров завоював золоту медаль на чемпіонаті Європи на короткій воді, який з 2 по 6 грудня відбувається в Ізраїлі, – повідомляє XSPORT.ua.

На дистанції 50 метрів батерфляєм українець показав результат 22.36. Другим фінішував представник Білорусі Євген Цуркін (22.56). На третьому місці змагання завершив росіянин Олександр Попков (22.69).

В той же час український боксер Олег Єфимович (27-2, 14 КО) завоював вакантний титул чемпіона Європи з боксу в напівлегкій вазі, перемігши іспанця Рудді Енкарнасьона (35-24-4, 17 КО), – пише Телеграф.

Після більш п'яти років боїв без титулів, 34-річний боксер повернув звання чемпіона Європи за версією EBU у напівлегкій вазі (до 57,2 кг).

Бій тривав усі відведені регламентом 12 раундів і закінчився перемогою Олега Єфимовича одноголосним рішенням суддів (118-109, 117-111 і 117-110).