Дипломат РФ у Львові виявися російським шпигуном

1925 2
Дипломата-шпигуна вислали з території України та оголосили персоною non grata.
Фото: УСБУ у Львівській області

Фото: УСБУ у Львівській області

На Львівщині затримали агента російських спецслужб. який передавав інформацію дипломату консульства РФ у Львові. Про це повідомляє пресслужба УСБУ у Львівській області. 

Читайте також: Фото дня. Під консульство Росії у Львові принесли паперові кораблики

Місцевого мешканця, який керує однією з громадських організацій, завербували 2014 року. За завданням російських кураторів, він збирав розвідувальну інформацію про політичних і громадських діячів, підрозділи Збройних сил України, спеціальні та правоохоронні органи, іноземних військових інструкторів у західному регіоні.

Зібрані дані він передавав російському розвіднику, який працював під дипломатичним прикриттям генконсульства РФ у Львові.

Зловмиснику повідомили про підозру за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України. Матеріали справи скерували до суду. Водночас дипломата-шпигуна вислали з території України та оголосили персоною non grata.

Читайте також: Для Львівщини призначили нового очільника СБУ

Нагадаємо, що у червні вислали з України радника Консульства Росії у Львові Андрія Грєкалова. Його звинуватили у шпигунській діяльності проти України.

 


Читайте також:

Коментарі (2)

Додати коментар
13 Серпня, 2019 14:13
666 ...а хтось тут "виявися" знов і конкретно ... Слава Україні ! ...
13 Серпня, 2019 13:40
666 ... "секретна інформація" ( повідомили українські змі) -- ".. З осені в Україні подорожчають м'ясо , молоко і хліб.." ... Слава Україні ! ...