Директор ЄБРР в Україні: Львівський електронний квиток окупиться миттєво

10082 0
Угоду про надання гарантій на 10 млн євро кредиту для впровадження е-квитка підписали на Весняному діловому форумі.
фото: galnet.org

фото: galnet.org

«Зміна траєкторії розвитку. Нові стратегії, інструменти та ринки» – гасло цьогорічного Весняного ділового форуму, який зібрав у Львові понад двісті бізнесменів, інвесторів, фінансистів та представників влади.

2017 року форум відкрився підписанням договору гарантії між Львівською міською радою та Європейським банком реконструкції і розвитку, який забезпечить комунальному підприємству «Львівавтодор» отримання 10 мільйонів євро кредиту на впровадження електронного квитка. Підписи під документом поставили міський голова Львова Андрій Садовий та директор ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер.

«Ця угода відкриває останні можливості для того, щоб почати реалізацію системи електронної оплати за проїзд у міському транспорті Львова, – коментує Андрій Садовий. – Виведення готівки з обігу дуже важливе для втілення наших планів: до 2020 року на 80% відновити громадський транспорт Львова. Впровадження електронного квитка збільшує надходження коштів на 25%. До того ж, з’являється облік та монетизація всіх пільг».

За словами Шевкі Аджунера, втілення проекту електронного квитка у Львові можливе в дуже близькій перспективі. Він упевнений, що проект швидко окупиться: «Ми ретельно розробили його, вивчивши практики оплати транспорту в інших країнах та містах світу. Ми прорахували, що, якщо інвестуємо в цей проект, він моментально окупить себе на основі заощаджень, які внесе в систему оплати». Нагадаємо, втілити проект місто обіцяє протягом року після отримання кредиту.

Також під час Весняного ділового форуму Шевкі Аджунер засвідчив готовність ЄБРР працювати зі Львовом у межах проекту рекультивації Грибовицького сміттєзвалища. «Нам дуже приємно, що ми будемо й надалі допомагати поліпшувати сферу надання послуг і взагалі добробут у вашому місті», – сказав він.  

Організатор форуму, керуючий партнер юридичної компанії «Ейч Ді Партнерз» Володимир Глащенков, називає проблему транспорту однією з головних для Львова.  «Я думаю, нікому не подобається той транспорт, який ми маємо сьогодні, – каже він. – І допомога ЄБРР принесе місту велику користь».

Андрій Садовий вбачає позитив у тому, що підписання угоди відбулося саме під час Весняного ділового форуму, адже, за його словами, такі заходи – «можливість для людей спілкуватися, нав’язувати контакти і вибудовувати довіру».

За словами Володимира Глащенкова, цього року серед учасників Весняного ділового форуму побільшало власників компаній.  «Ті, хто щороку приїжджає на форум із Франківська, Луцька, Тернополя та інших міст, цього року приїхали не самі, – розповідає він. – Для мене показово, що вони бачать необхідність у тому, щоб приїхати до Львова, аби отримати відповіді на свої запитання, а не шукають їх у Києві. Люди виходять звідси з новими контактами й чітким переконанням у тому, що в цій країні можна побудувати бізнес».

Щорічний форум, що проводиться з 2008 року, дає змогу обмінятись досвідом і презентувати своє бачення економічних процесів, аби разом будувати виграшні стратегії, розробляти ефективні інструменти та шукати шляхи відкриття нових ринків для українських підприємців.

...

Читайте також: