Новий простір у Львові: мешканці обрали дитмайданчики замість парку

2011 0
У Львові розпочинають облаштовувати новий громадський простір на вул. Широкій. Влада пропонувала створити там парк, однак мешканці відмовились і висловили свої побажання щодо облаштування.
фото ілюстративне: brovary.pravo-znaty.org.ua

фото ілюстративне: brovary.pravo-znaty.org.ua

Олександра Сладкова, начальник відділу урбаністики ЛКП «Інститут просторового розвитку» розповіла Tvoemisto.tv, що, за планами проекту, тут мали облаштувати парк, однак мешканці відмовились. Відтак після тривалих громадських обговорень цей простір вирішили облаштувати по-іншому.


У коментарі  для Tvoemisto.tv Святослав Костяк, керівник  відділу комунального господарства Залізничної райадміністрації, пояснив : «Спочатку на вул. Широкій дійсно хотіли зробити парк, але проект не було погоджено з мешканцями. У результаті переговорів і дискусій тут вирішили створити 2 спортивні майданчики: для дітей 6-12 та 12-18 років. Також на тротуарах оновлять вуличне освітлення. Загальна вартість проекту – 1 млн 800 тисяч грн. Виконавцем стане ТОВ «На Голоско». На сьогодні там зібрано будівельний матеріал, скоро почнуться ремонтні роботи. Завершити планують до кінця року».

Читайте також: У Львові облаштовують громадський простір на площі Маланюка. Візуалізація

 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар