Із чого складається львівське сміття. Результати дослідження

1278 0
Дослідження морфології твердих побутових відходів дослідили фахівці компанії Egis.
фото: abc.net.au

фото: abc.net.au

Витяг із дослідження надав Tvoemisto.tv керівник групи проекту ТПВ Львівської міської ради, директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря. 
 
Дослідження проводилося у червні та встановило, що третину відходів складають органічні відходи, майже стільки ж в контейнерах опиняється вторсировини, а також будівельного сміття. 
 
У висновку вказано: «Якщо підбити підсумки результатів, то ми побачимо, що типове побутове сміття складається з наступних фракцій: харчові відходи – 31%, відходи з саду (городу) – 7%, папір – 2.4%, картон – 2.9%, композитні матеріали – 1.4%, текстильні матеріали – 1.1%, санітарні текстильні матеріали – 11%, пластмаси – 13%, скло – 10%, метали 1.5%, небезпечні відходи – 1.8%, дрібні елементи – 15%. В цілому, слід зазначити, що органічна фракція вище середнього по країні, а паперова/картонна – нижче».
 
Майже 27% відходів, що потрапляють у загальні контейнери, становить будівельне сміття, що не підлягає переробці. 
 
Читайте також: Як правильно та ефективно сортувати сміття вдома. Практичні поради
 
Дослідження морфології ТПВ є складовою підготовки стратегії міста щодо поводження з відходами і дає можливість визначити оптимальну систему збору і переробки сміття. 
 
Нагадаємо, в ЛМР повідомили, що планують застосовувати технологію механіко-біологічної переробки відходів. З 1 серпня у Львові відновили роздільний збір сміття
 
З квітня коштом уряду Франції у Львові працює компанія Egis, що розробляє концепцію стратегії поводження зі сміттям та консультує з питань рекультивації Грибовицького сміттєзвалища. 
 

Зоя Красовська


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар