Політична реклама

Екстремалів запрошують на сплав по Дністрі і штурм Хотина

1272 0
Для любителів екстремального відпочинку – 27 квітня відбудеться тренування на каяках, а 9-11 травня – сплав на Дністрі та Збручі. Цікаво та незвично провести час запрошує туристичний клуб "Манівці".

Так, на 27 квітня заплановане тренування на каяках на трасі в селі Березино Миколаївського району, що на Львівщині. Зголоситись можна до 25 квітня. Ціна – 200 грн з особи (за умови самодоїзду, вартість включає харчування і прокат плавзасобів).  

А вже 9-11 травня запланований сплав по Дністрі та Збручі зі штурмом Хотинської фортеці з води. Вартість участі 1150 грн з особи включає трансфер, інструктаж, сплавне спорядження, харчування,  облаштування табору,  медстрахування та, у разі необхідності, табірне спорядження. Зголошення до участі у сплаві.  

Довідка:

Туристичний клуб "Манівці" – це команда, що поєднала досвід клубу водників "Аргонавт" і амбітність спортсменів-випускників Інституту фізичної культури – членів клубу "Манівці". Клуб організовує сплави річками України та Росії, корпоративні заходи, тімбілдингові програми, піші мандрівки, спелеоекспедиції, дитячі табори.
 

Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар