Елла та її друзі-песики шукають нових господарів. Фото

846 0
Усіх охочих взяти собаку жити до себе додому просять звертатися у ЛКП «Лев».
фото: лкп лев

фото: лкп лев

Семеро песиків, що живуть у ЛКП «Лев», шукають нових господарів, про це йдеться на Facebook-сторінці комунального підприємства.

Усіх охочих взяти собаку жити до себе додому просять звертатися у ЛКП «Лев», що за адресою вул. Промислова, 56, графік роботи — з 8:00 до 20:00

Еллі – молода чотирилапа красуня, яка стане чудовим домашнім улюбленцем для людей, які мріють про собаку невеликих розмірів. Окрім цього, Еллі добре піддається навчанню.

Фоксі – лагідна собака, яка обожнює гратись, віком близько 1 року. Чотирилапа чудово підійде для проживання в сім‘ї, де є діти, які люблять тварин.

Молода і наразі трохи ляклива Елла. Із поведінки видно, що хвостата була домашньою. Елла має здібності до навчання, а також може проживати в квартирі. 

Хвостата красуня з милими поглядом та усмішкою Уся. Чотирилапа стане вірним другом для своїх нових люблячих господарів. 

Фінлі – пильна чотирилапа з характером. Собака потрапила до нас наляканою та з травмованою лапкою. Наразі Фінлі проходить соціалізацію з кінологом і невдовзі зможе вирушити у свій новий дім та стати вірним другом для свого господаря.

Трохи ляклива хвостата красуня Тусті, яка наразі проходить соціалізацію з нашим кінологом. Тусті - молода собака, тож з нею можна буде займатися. Вона обов'язково стане чудовим охоронцем і вірним другом для свого господаря.

Асті – чотирилапа, яка скоріш за все сестра Тусті. Поки що Асті, як і її сестра трохи ляклива і проходить соціалізацію з кінологом. Асті також має здібності до навчання, тому стане для господаря пильним охоронцем та чудовим другом. 

Молодий собака Рейн. Хвостатий стане чудовим охоронцем, адже він енергійний, пильний і голосно гавкає. Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!