Фільм про Василя Сліпака можуть висунути на «Оскар» від України

1400 0
Стрічка розповідає про життя Василя Сліпака, оперного співака зі світовою славою та унікальним голосом.

Український Оскарівський Комітет завершив прийом заявок для участі національних фільмів у відборі на висування фільму на премію «Оскар» Американської академії кінематографічних мистецтв і наук у категорії «Найкращий фільм іноземною мовою».

Цього року в національному відборі участь братимуть 6 фільмів, серед яких документальний фільм про Василя Сліпака – «Міф». Режисерами фільму є Леонід Кантер та Іван Ясній.

У стрічці поєднують документальні кадри та анімацію, яку створив український карикатурист Юрій Журавель. Музику до фільму написали одні з кращих композиторів сучасності. Серед яких Євген Гальперін, що писав музику для Люка Бессона і був близьким другом Василя, Роман Григорів, Ілля Разумейко та Едуард «Діля» Приступа. 

Читайте також: У Львові відбувся допрем’єрний показ фільму про Василя Сліпака. Фото

«Міф» – документальна стрічка про життя Василя Сліпака, оперного співака зі світовою славою та унікальним голосом, який узяв собі псевдонім «Міф». Кошти на зйомки збирали доброчинці зі всього світу через спільнокошт. У фільмі йде мова про ранні періоди життя і творчості Василя, а також про останній час на фронті. 

 

Нагадаємо, що оперний співак Василь Сліпак загинув у зоні проведення АТО 29 червня 2016 року. Він був вихованцем Львівської хорової капели «Дударик», також  закінчив Львівську консерваторію (зараз - Музична академія ім. М. Лисенка) у 1997 році. Він був запрошений до Паризької опери після завершення навчання.  

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!