Автори звернення до Форуму видавців обіцяють: насильства не буде

1555 0
Очільник однієї з громадських організацій, що підписали лист-звернення до Форуму видавців, пообіцяв не влаштовувати заворушень і подякував за те, що вони скасували презентацію книжки про Майю.

Громадська організація «Дух нації» знайшла порозуміння із організаторами Форуму видавців. Юрій Дадак, який очолює громадську організацію, запевнив, що у листі, адресованому оргкомітету Форуму видавців, не було жодних погроз. Про це журналістам повідомили під час прес-конференції присвяченій Форуму видавців.

Також Юрій Дадак пообіцяв, що громадська організація не влаштовуватиме заворушень: «Ми діємо виключно правовими методами. Якщо хтось побачить у цьому листі погрозу, то я готовий нести кримінальну відповідальність за викладену інформацію. Ми нікому не погрожуємо і не збираємося зривати жодних заходів».

Також він подякував організаторам форуму за виконане прохання: вони скасували презентацію дитячої книги «Майя та її мами», яка на думку громадської організації пропагує одностатеві відносини серед дітей: «Я вдячний організаторам форуму, що ви прислухалися до нашої думки.  Ми захищаємо майбутнє своїх дітей і їхнє право на традиційну сім’ю. Також я розумію позицію протилежної сторони. Ми намагаємося дотримуватися своїх прав і не порушувати чужих».

Пізніше Юрій Дадак заявив, що до активістів, які підтримали лист-звернення, вчора вночі зверталися з погрозами. За його словами, невідомі назвалися представниками правозахисних організацій та звинувачували Уляну Тарас у фашизмі та неонацизмі викрикуючи, що громадські організації хочуть спалювати їхню літературу.

Нагадаємо, низка громадських організацій заявили, що не допустять презентації книги Лариси Денисенко «Майя та її мами» та її обговорення через «деструктивні принципи». На адресу  начальника СБУ у Львівській області, міського голови Львова Андрія Садового та голови ЛОДА Олега Синютки та ГО “Форум видавців”  надійшов лист від зареєстрованих в Україні неформальних громадських організацій, який кваліфікували як погрозу.

У листі за підписом низки організацій («Сокіл», «Традиція», «Дух нації», «Молода Галичина», підрозділ «Правого сектору» у Львівській області та інші) йдеться, що дискусію та презентацію книги «Майя та її мами» вони вважають «прямим посяганням на прищеплення школярам деструктивних принципів, що суперечать цінностям і традиціям, що споконвіку формувалися в українських родинах».
 
«У випадку Вашої бездіяльності ми будемо змушені самотужки вжити усіх можливих заходів із метою недопущення проведення відверто провокаційної презентації у Львові», – йдеться у листі. Серед його адресатів зазначені управління СБУ, міський голова Андрій Садовий, оргкомітет Форуму видавців. 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!