Фото дня: на будинку, де було Консульство Бельгії, встановили таблицю

1588 0
У Львові на фасаді будинку на вул. Чайковського, 7 сьогодні встановили та офіційно відкрили інформаційну таблицю: «У цьому будинку впродовж 1912-1914 років розташовувалося Консульство Бельгії». Проект реалізовано в рамках міської ініціативи «Львів дипломатичний».
прес-служба ЛОДА

прес-служба ЛОДА

Участь у заході взяли Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та представники бельгійської громади.

У рамках проекту «Львів дипломатичний» вже відкрили інформаційні таблиці на будівлях, де розташовувались дипломатичні установи Аргентини, Великобританії, Данії, Нідерландів, Німеччини та Франції. Відтак, сьогодні відкрито 7-му інформаційну таблицю, – інформує прес-служба Львівської міської ради.

Читайте також: Іноземці Твого міста: Колишній шпигун Луїджі Скіаво

Довідка. Будинок на вул. Чайковського, 7 був побудований в 1907 році за проектом Владислава Садовського, професора Львівської Політехніки. Збудований для Галицького музичного товариства, яке продовжувало традиції Музичного товариства Святої Цецилії, заснованого сином Вольфганга Амадея Моцарта.

Моцарт-молодший прибув до Галичини в 1808 році. Тут він давав концерти та уроки музики, диригував театральним концертом. Мелодії деяких його творів походять з галицького фольклору. Галицьке музичне товариство, попри концертну діяльність, утримувало в цьому будинку консерваторію. До війни зал також використовували для кінотеатру.

У 1912-1914 роках в будинку було розміщене Консульство Бельгії, тут відбувалися всі необхідні процедури та прийом відвідувачів. Нині тут – Львівська обласна філармонія.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар