Холдинг емоцій !FEST звинувачує київський заклад у плагіаті «Реберні»

5432 0
Кияни відкидають всі звинувачення від львівських рестораторів та наголошують, що їхній ресторан – самобутній.

Співзасновник холдингу емоцій «!FEST» Андрій Худо опублікував у себе на Facebook пост, у якому звинуватив щойно відкритий у Києві заклад «Львівська реберня» у плагіаті формату закладу Реберня «Під Арсеналом».

«Подача ребер, інтер'єр, одяг персоналу... Шкода, коли немає творчого начала, а є бажання просто сКРИМздити...», – написав Андрій Худо.

Реберня "Під Асеналом" у Львові. Фото: Афіша розваг Львова

У прес-службі холдингу емоцій «!FEST» Tvoemisto.tv повідомили, що компанія буде судитись з київськими власниками «Львівської реберні» та вимагатиме компенсації, розмір якої зараз узгоджують.

«Ми бачимо, що вони ("Львівська реберня" – прим. ред.) скопіювали в нас подачу страв, одяг офіціантів, концепцію самого "музею", елементи інтер'єру, а також гриль. Ми будемо йти до суду та доводити, що ці речі були скопійовані у нас», – зазначили у прес-службі «!FEST».

Читайте також: Все буде «!FEST»: Як львівська компанія будує світовий бренд

Як йдеться на сторінці Facebook київської «Львівської реберні», заклад відкрився 10 серпня. В одній з публікацій вони зазначили, що «не представляють "Реберню під Арсеналом", а навпаки, "Львівська реберня" є абсолютно новим немережевим закладом».

«Ні, ми не філіал відомого львівського закладу і не належимо до відповідної мережі. Львівська Реберня – це самостійна ресторація нового формату. Її відкрили львів’яни, які переїхали до Києва та мріяли створити шматочок Львова у столиці», – йдеться у заяві власників київського закладу.

"Львівська реберня" у Києві. Фото з FB закладу

Читайте також: Люди Твого міста: Андрій Худо про Львів емоційний

Згідно з даними YouControl, власником «Львівської реберні» є Дмитро Ізотов через ТзОВ «Львів Ребро». Фірма зареєстрована за тією ж адресою, що й розташований заклад. У коментарі Tvoemisto.tv представник закладу повідомив, що вперше чує про звинувачення львівських рестораторів.

«У нас інша назва, інше меню. Наразі ми вперше чуємо, щоб нас звинувачували у плагіаті», – розповів чоловік, який не захотів представитись.

Нагадаємо, раніше співвласник «Холдингу емоцій "!FEST"», якому належить бренд «Львівська майстерня шоколаду», Андрій Худо звинуватив «Московскую шоколадную мануфактуру» у плагіаті логотипу. Пізніше, 5 липня на Facebook-сторінці «Московской шоколадной мануфактуры» повідомили, що компанія змінить свій логотип.

Назар Притула


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар