Хто з львів'ян іде в парламент з «Голосом» Вакарчука. Перелік. Доповнено

16518 2
Сьогодні на з'їзді оголосили список партії та мажоритарників.
Фото: Голос

Фото: Голос

Сьогодні, 8 червня, під час зїзду партії Святослава Вакарчука оголосили список кандиддатів до парламенту. Серед них є і львів'яни або уродженці Львова.

На першому місці у списку партії – сам Святослав Вакарчук, який походить зі Львова. На 7-му місці у списку – ще один уродженець Львова Ярослав Юрчишин, громадський активіст, екс-керівник Transparency International в Україні. Під №11 – уродженець Львова і випускник Львівського університету Франка, юрист Олександр Курдидик. Під №15 – Роман Лозинський, екс-голова УГП, тепер безпартійний.

Додамо, під №30 у списку Святослава Вакарчука є ведучий Сергій Притула, під №8 іде журналіст Сергій Рахманін, а під №3 є Кіра Рудик, керівниця українського відділення компанії Ring, що її недавно викупила Amazon. Також у списку Святослава Вакарчука колишні заступниці міністрів освіти та охорони здоров'я відповідно Інна Совсун та Ольга Стефанишина. Також у списку є львів'янка Ярина Ключковська, яка працює у галузі комунікації, зокрема кризової, та журналістка, випускниця ЛНУ Анастасія Розлуцька. Окрім того, у списку є делегати від УГП Юлія Гвоздович та Богдан Панкевич. З повним списком від партії Святослава Вакарчука можна ознайомитись за посиланням.

Читайте також: Підприємці, проповідник і депутати. У Садового розповіли, кого ведуть в парламент

Нагадаємо, раніше стало відомо, що серед мажоритарників «Голосу» у Львові та у Львівській області будуть колишні члени УГП, серед яких Наталія Піпа (115) з ГО «Кращий Сихів», Галина Васильченко (118) – колишня голова львівського осередку УГП, Олег Шиба (119) – президент Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова і волонтер, Віталій Андрейко (122) – депутат Яворівської райради, Тарас Чолій (123) – депутат ЛМР, громадський діяч, Володимир Гаврон (126) – депутат Жидачівської райради, волонтер.

Сьогодні ж до них додались Марта Романяк (116) – керівниця управління інформаційних технологій ЛМР, Ярослав Рущишин (117) – підприємець, співзасновник Студентського братства, Тарас Єлейко (120) – військовий, Дмитро Огньов (121) – директор фермерського господарства «Меринос-Захід», Валентина Ведровська (124) – засновниця БФ «Українська галицька фундація».

Читайте також: Міністерка зі Львова іде в парламент із Гройсманом

Під час виступу на з'їзді Святослав Вакарчук зазначив, що люди зі списку партії робитимуть усе, щоб допомогти кандидатам на округах, а мажоритарники мають зробити усе, щоб люди зі списку потрапили до Верховної Ради.

Нагадаємо, 21 травня Володимир Зеленський достроково припинив повноваження Верховної Ради, нові вибори заплановані на 21 липня.

 

...

Читайте також:
9 Червня, 2019 09:14
666 ... виборчий бенкет в українській владі продовжується ... коміки -півуни і півухи ,активісти-волонтери ... кого нам тільки не пропонують обрати-купити) ... та їх навіть пробувати не треба (ні на смак , ні на запах) ... гів.но воно і є [***] ... АЛЕ ... " .. мне за державу обидно .. " ... яка то мерзота отак знущається-сміється з нашої України ? ...
9 Червня, 2019 08:31
Вікторія Виправте, будь ласка, "повноваження" у останньому абзаці
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!