Книжки під подушку: що подарувати дітям на Миколая

6095 0
Наближається улюблене свято дітлахів, яке відкриває низку зимових свят – День Святого Миколая. Батьки дітей, які впродовж року були чемними та слухняними, заздалегідь готуються до цього свята. Чи не найкращим подарунком від Святого Миколая буде цікава, пізнавальна книга з кольоровими ілюстраціями.

Tvoemisto.tv пропонує вам добірку з 10 дитячих книг, які чудово підійдуть на подарунок від Святого Миколая і будуть корисними та цікавими дітям.

«Різдвяна рукавичка»

Українська народна казка з продовженням, що його розповів Іван Малкович. З казки про рукавичку починається дитинство. Мишка-шкряботушка, жабка-скрекотушка, зайчик-побігайчик, лисичка-сестричка, кабан-іклан, ведмідь-набрідь —тішили ще  дідусів і бабусь. А ця книжечка розповідає про щасливу різдвяну пригоду, яка трапилася з  улюбленими героями після того, як вони оселилися в рукавичці.

Вік: для дошкільнят

Видавництво: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА  

«Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу»

Пригодницька повість відомого дитячого письменника Олександра Гавроша розповідає про яскраві пригоди неперевершеного гірського силача Івана Сили. Прототипом головного героя повісті став легендарний закарпатський богатир Іван Фірцак. 2013 року на основі цієї повісті було знято перший в третьому тисячолітті український дитячий фільм «Іван Сила», графічними кадрами з якого проілюстроване видання.

Вік: для школярів

Видавництво: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА 

«Казки Різдва»

Різдво – це час, повний таємниці, радості й дива. Казки Різдва нагадують про зміст цього свята – чудесне Боже народження, повне довіри й ніжності.

Ці казки пронизані світлом і спокоєм від першої літери й до останньої. Сумна Королева і чарівний олень, жінка та її мудрий працьовитий кіт, маленька Марія, якій сняться дивовижні сни, трійко ангелів – золотий, срібний і прозорий, – що приносять в дарунок радість, маленький старий Авель та його сніжні вівці – історія кожного з них наповнює серце вірою і допомагає відчути справжній дух Різдва.

Вік: 6-8 років

Видавництво Старого Лева

 «Прислів’я українські» 

Художниця Анастасія Стефурак візуально інтерпретувала українські прислів’я, створивши красивий альбом, який цікаво і корисно буде розглядати як малечі, так і дорослим. Це добірка відомих українським читачам народних прислів’їв. Ілюстрації книжки створюють атмосферу, де традиційні, навіть дещо архаїчні вислови набувають сучасного звучання.

Вік: для школярів

Видавництво  Старого Лева

«Святий вечір»

До видання ввійшли і добре відомі читацькому загалу святкові оповідання українських класиків, і добірка творів авторів української діаспори, які щойно повертаються до читачів материкової України, а також тексти сучасних українських письменників про Різдво. Це перша спроба зібрати різдвяну прозу українських митців від ХІХ до початку ХІХ ст.році.
Книга призначена для родинного читання й містить твори, цікаві для різних вікових груп: для дітей молодшого, середнього шкільного віку та дорослого читача.

Для різних вікових груп

Видавництво: Свічадо

«Над вертепом звізда ясна»

Це видання з м'якою обкладинкою, у якому зібрані різдвяні саморобки для дітей. Вирізувати та склеювати кольорові ілюстрації і складати з них вертеп дітям буде особливо цікаво.

Для молодших школярів та дошкільнят

Видавництво: Свічадо

Буквар-­тренажер

Допитливі, активні діти можуть навчитися читати досить рано, вже в 3–4 роки. Займаючись за букварем­-тренажером, малюк швидко запам’ятає всі букви алфавіту, розпізнаватиме багато типових буквосполучень і складів на підсвідомому рівні та швидко навчиться читати.

Вік: 3-5 років

Видавництво: Махаон

«Від Миколая до Різдва»

До цієї кольорової та крисової збірки увійшли як авторські поезії, так і народні колядки, щедрівки, віншування, що надають неповторності головному циклу зимових свят — від Миколая до Різдва.

Для різних вікових груп

Видавництво: Махаон

Книги про Енн Ширлі письменниці Люсі-Мод Монтгомері

Ім’я канадської письменниці Люсі-Мод Монтгомері досі було практично невідомим українському читачеві, проте її книжки дуже популярні у всьому світі. За ними знято популярні кінофільми, створено численні театральні постановки. Перша книга із циклу про Енн Ширлі, «Енн із Зелених Дахів» з’явилася на світ у 1908 році. Її успіх був миттєвим і нечуваним. Друга книга про життя Енн Ширлі - «Енн із Ейвонлі». Третя книга - «Енн із Острова Принца Едварда» вийшла 1915 року. Загалом цикл складається з восьми романів.

Для підліткового віку

Видавництво: Урбіно

«Червона книжечка»

Автор видання Анна Копилова перетворила перелік рідкісних рослин і тварин України на цікаву й зрозумілу дитячу книжку, а ілюстрації до текстів зробила талановита художниця Олена Васик. Розглядаючи яскраві малюнки, діти відкриють для себе невідомі сторінки розмаїтої природи України та навчаться цінувати тендітну красу навколишнього світу.

Для школярів

Видавництво: Основа


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар