Коли львівські школярі отримають нові підручники

798 0
Поставку нових підручників у школи відтермінували на місяць.
Фото: svitedu.com.ua

Фото: svitedu.com.ua

Постачання нових підручників в українські школи відтермінували приблизно на місяць. Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

«Інститут модернізації змісту освіти (ІМЗО), який наразі відповідає за експертизу підручників та їх закупівлю, буде реорганізований у зв’язку з порушенням термінів друку підручників. Через це терміни розвезення підручників у школи посуваються в середньому на місяць», – розповіла під час виступу на засіданні уряду очільниця МОН Лілія Гриневич.

Читайте також: Першокласникам змінили систему оцінювання знань у школі

За її словами, від початку року друк підручників мав низку ризиків, оскільки зараз друкують у 2,5 рази більше підручників, ніж зазвичай – понад 18 млн примірників для 1, 5 та 10 класів.

Водночас електронні версії підручників для усіх класів до 1 вересня мають розмістити на сайті МОН. Як пояснила Лілія Гриневич, перший місяць навчання є адаптаційним для першокласників, тому впродовж вересня діти будуть навчатися за спеціальними навчальними матеріалами, які є у вільному доступі, як для вчителів, так і для батьків.

Читайте також: Школа не формує бали ЗНО. Медалі треба давати батькам, дітям, репетиторам і вчителям

Разом із тим, у МОН закликають батьків не купувати для дітей підручники та зошити, оскільки у перший місяць навчання вони для першачків не знадобляться.


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар