Львів у лютому отримає автобуси «Електрону». Де курсуватимуть?

3511 2
Вже невдовзі вулицями Львова курсуватимуть нові автобуси від «Електрону». Заплановано, що вони з'єднають центр міста і один із спальних районів Львова. Tvoemisto.tv дізналось, коли містом курсуватимуть ці автобуси та на яких маршрутах.
Фото: Володимир Караїм

Фото: Володимир Караїм

7 вересня 2015 року стало відомо, що ТОВ СП «Електронтранс» виграло тендер на постачання Львову 10 автобусів за 35,85 млн грн. Однак в міста на цю покупку було передбачено лише 20 млн. грн, за які можна було б купити лише 6 автобусів. Тоді керівник ЛК АТП-1 Михайло Сидорович розповів, що підприємство звертатиметься до міської ради, щоб вони виділили додаткові кошти на закупівлю усієї партії автобусів, які планувалося закупити. Як розповів в коментарі Tvoemisto.tv заступник керівника ЛК АТП-1 Олексій Зварич, в кінці року міська влада вирішила виділили з бюджету додатково 15 млн. грн. для купівлі усієї партії автобусів. Відтак перед ТОВ Спільне українсько-німецьке підприємство «Електронтранс» в АТП-1 залишилася лише заборгованість у розмірі 850 тис. грн.

Читайте також: Коли на вулиці Львова виїде електробус?

Також Олексій Зварич розповів, що нові автобуси мають бути доставлені у другій декаді лютого (10-20 лютого). Саме після цього їх випустять на вулиці міста. Поки що немає остаточного рішення, на якому саме міському маршруті вони курсуватимуть. Серед планів – щоб усі нові автобуси були на одному маршруті, який з’єднає мікрорайон Сихів та центр міста, а саме на маршруті «4а».

Щодо нових автобусів, то вони мають бути низькопідлоговими і зручними для пасажирів з особливими потребами (трап для посадки-висадки). Також в новому транспорті має бути передбачено озвучення зупинок, а також електронне табло, на якому висвічуватимуть назви зупинок.

Нагадаємо, що нещодавно АТП-1 оголосило тендер на закупівлю ще 55 нових низькопідлогових автобусів, витративши на це орієнтовно понад 200 млн. грн. Відкриття тендерних пропозицій в рамках оголошеного тендеру заплановано на 26 лютого. Передбачається, що автобуси будуть довжиною від 11,9 м до 12,5 м та пасажиромісткістю не менше 100 осіб (щонайменше 30 сидячих місць).

Читайте також: Скільки коштуватиме проїзд у львівському електробусі?

Згідно з технічними умовами тендеру, автобуси повинні бути випущені не раніше 2016 року, обладнані трапом для заїзду інвалідного візка, оснащені дизельним двигуном, відповідним екологічному стандарту Євро-5. Термін експлуатації має бути не менше, як 10 років, гарантійний термін – щонайменше 12 місяців або 100 тис. км пробігу.

Щодо цих автобусів, то в АТП-1 немає точних даних, на яких маршрутах вони б мали курсувати. Слід зазначити, що для обслуговування своїх маршрутів міське комунальне підприємство має своїх 80 автобусів, які обслуговують автобусні маршрути 1А, 2A, 3А, 4А, 5А, 6А, 7А, 10, 16, 20, 28, 29, 32, 37, 45, 46, 47А,

Підготував Ігор Саджениця


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (2)

Додати коментар
28 Січня, 2016 21:18
Починаю не любити Сихів Знову на Сихів! І всі ці новенькі лялі будуть на одному маршруті???
"Слід зазначити, що для обслуговування своїх маршрутів міське комунальне підприємство має своїх 80 автобусів, які обслуговують автобусні маршрути 1А, 2A, 3А, 4А, 5А, 6А, 7А, 10, 16, 20, 28, 29, 32, 37, 45, 46, 47А
Зазначу, що 6А (напрямок Рясне) - 1машина на маршруті і то не кожного дня є таке щастя його побачити
28 Січня, 2016 18:48
Хтось не з сихова Хто б сумнівався,що ці автобуси будуть курсувати на сихів,за***ли вже,таке враження,що решта библо і може пересуватись тільки на задрипаних еталонах чи дельфінах.