Коли у Львові має запрацювати електронний квиток

1444 0
ЛКП «Львівавтодор» підписав контракт з компанію-консультантом iC consulenten (Австрія). Це ще один етап на шляху до впровадження автоматизованої системи оплати проїзду у Львові.
фото ілюстративне: report.if.ua

фото ілюстративне: report.if.ua

У Львові відбулося підписання контракту між ЛКП «Львівавтодор» та компанію iC consulenten (Австрія), яка буде надавати консультаційні послуги в рамках проекту впровадження електронного квитка.

«Минулого року ми підписали угоду про залучення кредитних коштів для реалізації проекту автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті (АСОП). Оголосили перший етап відбору компаній, які претендують на впровадження електронного квитка у Львові. На сьогодні ми провели відбір компанії-консультанта. З трьох претендентів: (Mott MacDonald (Великобританія); Egis (Франція) та iC consulenten (Австрія), в результаті тендеру вибрано переможця – компанію iC consulenten (Австрія). Цю кампанію ми знаємо. Маємо хороший досвід співпраці з нею в інших проектах», – зазначив директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза.

Читайте також: Скільки коштуватиме проїзд після запровадження е-квитка у Львові

До кінця цього року планують провести процедуру формування технічного завдання і відбору за технічними характеристиками компаній-претендентів на участь в тендері. Після цього, коли завершать етап відбору компаній за технічними параметрами, проведуть відбір за ціновими категоріях. У березні 2018-го року планують підписати офіційну угоду з переможцем і розпочати процес впровадження електронного квитка. Спочатку електронний квиток буде впроваджено на електротранспорті, потім на автотранспорті.

Команда консультантів компанія iC consulenten буде складатися з 6-ти осіб: менеджер проекту, спеціаліст із впровадження системи АСОП, експерт із закупівель, юрисконсульт, спеціаліст IT, експерт з підтримки місцевої сертифікації.

Читайте також: Запровадження електронного квитка у Львові у запитаннях і відповідях 

«Наш основний обов’язок – це надавати консультації ЛКП «Львівавтодор», підготувати тендерну документацію, описати технічні параметри системи, а коли буде проведено тендер на закупівлю, маємо допомогти проаналізувати усі пропозиції і супроводжувати тендер. Усі тендерні закупівлі є строго регламентовані ЄБРР, тому мають відповідати їхнім вимогам. Буде проведений двоетапний тендер, згідно з процедурою ЄБРР», – додав Пітер Войцінгер, уповноважений представник компанії iC consulenten.

Повноцінно електронний квиток у Львові має запрацювати на початку 2019-го року. Про це повідомив під час засідання громадської ради при управління транспорту ЛМР Сергій Журбенко, керівник відділу автоматизованої системи оплати проїзду ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, 17 листопада 2016 року у Львові підписали угоду щодо кредитного фінансування проекту автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті міста. Таким чином, Львів отримає від Європейського банку реконструкції та розвитку 10 млн євро на впровадження електронного квитка.

Назву електронного квитка визначили львів’яни через соціологічне опитування. Назву «ЛеоКарт» запропонувало дев’ять львів’ян, однак переміг Андрій Карп’як, який надав найшвидше таку пропозицію. 

За матеріалами прес-служби ЛМР та презентації ЛКП «Львівавтодор»


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар