Компанія Meest закупила експрес-тести Львівській міській лікарні швидкої допомоги

1029 0
Згодом компанія передасть другу партію.
Фото: Meest

Фото: Meest

Компанія Meest закупила експрес-тести Львівській міській лікарні швидкої допомоги. Сьогодні медзаклад отримав першу партію, інформують у пресслужбі компанії.

«Один із найважливіших першочергових кроків запобігання поширення вірусу є його вчасне виявлення. Тому, тестування хворих та медичних працівників, які з ними контактують щодня, є необхідним у ситуації що склалась. Ми усвідомлюємо відповідальність перед усіма українцями у цей непростий час та радіємо, що маємо змогу допомагати. Будемо продовжувати це робити і надалі. На даний момент, наш пріоритет – здоров‘я та безпека українців. Впевнений, разом ми переможемо», – сказав президент глобальної міжнародно-логістичної групи Meest Ростислав Кісіль.

Він сьогодні, 26 березня, разом із директором по персоналу компанії Галиною Цвіркун особисто передав експрес-тести медикам.

Нагадаємо, що міжнародна група компаній Meest скерувала 20 мільйонів гривень на придбання матеріалів та обладнання для запобігання коронавірусу у Львівській області.

Партнерська публікація

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!