Лікарі 3-ї стоматполіклініки заблокували вхід до медзакладу: чого вимагають

3116 1
Працівники 3-ї стоматполіклініки, що на вулиці Петлюри, 17 не пускають на робоче місце нового головного лікаря Юрія Павліва.

Біля комунальної 3-ї стоматологічної поліклініки працівники медичного закладу заблокували вхід для нового головного лікаря Юрія Павліва, повідомляє кореспондент Tvoemisto.tv.

Як розповіла лікар-стоматолог поліклініки, голова профспілки Надія Тацій, нового головного лікаря Юрія Павліва призначили на посаду після того, як з попереднім керівником Юрієм Лисаком закінчився контракт, всупереч думці колективу і без конкурсу. Вперше на робоче місце він приїхав 2 серпня, проте колектив його не допустив.

«Сьогодні він знову приїхав. Колектив висловив йому недовіру і відмовляється допускати на робоче місце. Він викликав муніципалів, поліцію. Вони приїхали і говорять, що в нас тут відбувається бійка. Насправді нічого такого немає, ми працюємо у звичному режимі, приймаємо пацієнтів, усе спокійно», – розповідає лікар.

Читайте також: Екстрена медична допомога у Львові. Коли «швидка» не мусить поспішати

На думку стоматологів, нового головного лікаря їм призначили, бо колектив не погоджується на реформування комунальної поліклініки в некомерційне ЛКП. Крім 3-ї стоматполіклініки, проти реформи виступають 4-та та 5-та. Надія Тацій каже, що їхні представники зараз перебувають у міській раді.

«Сьогодні буде зареєстрована в міській раді безстрокова акція протесту, зараз у кабінеті Садового є представники нашої поліклініки, 4-ї та 5-ї, які виступають проти реформування стоматології», – говорить вона.

Як прокоментували у прес-службі ЛМР, повідомлення про мітинги чи акції протесту від стоматологів поки що не надходили. Біля медичного закладу тимчасово ускладнено рух транспорту.

Анна Журба


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (1)

Додати коментар
7 Серпня, 2017 20:15
Yurko Купив у Зуба посади посаду, а на людей начхати.