ЛНУ імені Франка збудує новий гуртожиток за 109,5 млн гривень. Візуалізація

6418 0
Завершити роботи мають до кінця 2020 року.
Візуалізація з проекту

Візуалізація з проекту

Нові гуртожитки ЛНУ імені Івана Франка на вулиці Пасічній, 62 збудують за 109,5 млн гривень. Відповідний тендер на будівництво оголосили у системі публічних закупівель Prozorro.

Читайте також: УКУ збудує новий студентський колегіум у Львові. Візуалізація

Про намір укласти договір із підрядником повідомили Корпорації будівельних підприємств «Карпатбуд», яка у результаті аукціону стала переможцем тендеру. За ці кошти фірма має перенести газопровід за межі будівництва, збудувати приміщення та підвести відповідні комунікації – водопровід, електрику, газ та вентиляцію. Завершити роботи мають до кінця 2020 року.

Згідно з даними системи Youcontrol, кінцевим бенефіціарним власником Корпорації будівельних підприємств «Карпатбуд» є Юрій Карвацький, якому також належить низка будівельних компаній.

Читайте також: Львівська політехніка почала будівництво нового гуртожитку. Візуалізація

Містобудівні умови та обмеження на будівництво гуртожитку на Пасічній видали у травні. Проект розробив доцент НУ «Львівська політехніка» Ігор Гнесь. Планується, що новий гуртожиток матиме різну поверховість: від трьох до восьми.

Раніше на гуртожиток передбачили 8,5 млн гривень. За ці кошти облаштували фасад колишнього профілакторію на Пасічній, 62, відремонтували його зсередини та облаштували їдальню. Оновлений гуртожиток відкрили у червні.

Вікторія Ейсмунт

Візуалізація ЛМР


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар