ЛОДА продовжить вивозити сміття зі Львова

1227 0
Львівська облрада не розглядатиме питання про припинення дії договору про вивезення сміття зі Львова з 1 квітня.
Фото: mistovechirne.in.ua

Фото: mistovechirne.in.ua

Депутати Львівської обласної ради не будуть розглядати питання про розривання чинного договору із міською владою про вивезення і утилізацію сміття зі Львова і передачу ЛМР повноваження з вивезення ТПВ вже з 1 квітня цього року. Про це під час пленарного засідання сьогодні, 11 березня, повідомив депутат міської ради Валерій Веремчук.

«Я був щойно на засіданні фракцій обласної ради. Вони дослухалися до нашого прохання і не будуть розглядати завтра зміни терміну меморандуму по ТПВ», — каже він.

Додамо, що депутати ЛМР також підготували звернення до своїх колег у ЛОР з проханням не розривати договір, проте за нього не проголосувала достатня кількість депутатів.

Нагадаємо, що керівники ЛОДА і ЛОР, Олег Синютка і Олександр Ганущин, під час апаратної наради 25 лютого заявили, що планують розірвати чинний договір із міською владою про вивезення і утилізацію сміття зі Львова і передати ЛМР повноваження з вивезення ТПВ вже з 1 квітня замість 1 липня. Відповідний проект рішення мали розглянути депутати облради під час сесії вже 12 березня.

Водночас виконком міської ради 1 березня погодив низку заходів щодо вивозу сміття зі Львова місту. Серед основного – в міській раді повинні організувати збір, оброблення і перевезення сміття. Крім того, затвердити цілу Програму поводження з ТПВ в місті до 2021 року.


Читайте також: