Львів переміг на Форумі відкритих даних

564 0
У фіналі міська рада Львова перемогла колег із Дніпра

Львівська міська рада стала лауреатом першого загальноукраїнського форуму розвитку та застосування відкритих даних Open Data Forum 2017. Про це на своїй сторінці  у «Фейсбук» повідомив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

Переможцями у номінації  Open Data City Award визнано як міську раду загалом, так і комунальне підприємство «Міський центр інформаційних технологій». Суперником Львова у фіналі була міська рада Дніпра.

Open Data Forum  цього року вперше відбувся у Києві та зібрав  представників центральної та міської влади, українських та міжнародних експертів, громадських активістів та стартап спільноту навколо теми розвитку та застосування відкритих даних в Україні. 

Читайте також: Українцям відкрили дані про всіх кінцевих власників компаній

Метою форуму було створення платформи для спільного пошуку можливостей ефективного використання соціально-економічного потенціалу відкритих даних й обговорення трендів та інновацій у міжнародній практиці застосування даних на користь розвитку локальних спільнот. 

Організатор Форуму – Державне агентство з питань електронного урядування України в партнерстві з проектом Фонду «Євразія» «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах», за підтримки USAID i UK AID.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар