Львів увійшов до п’ятірки міст із найвищими цінами на житло

7348 2
За підрахункам фахівців, купити трикімнатну квартиру у старому житловому фонді міста Лева можна в середньому за 27 тисяч доларів США.
фото: hvilya.com

фото: hvilya.com

За даними опитування фахівців  з нерухомості, найліпші цінові пропозиції на трикімнатні квартири можна знайти на околицях обласних центрів і ця тенденція зберігається по всіх регіонах, інформує портал domik.ua.

Як вказано у повідомленні, найвищі ціни на трикімнатні квартири в старому житловому фонді зафіксовано в Києві – 40 тисяч доларів США. На другому місці Одеса – 38 тисяч доларів. Третю сходинку в цьому рейтингу обійняв Харків – $28 000, а на четвертому – Львів, де квартиру вказано типу можна придбати в середньому за 27 000 доларів.

Якщо брати сусідні міста, то впритул до Львова наблизилися Тернопіль та Чернівці, де трикімнатна квартира обійдеться в $25 тисяч. У Рівному вона коштуватиме 22 тисячі доларів, а в Ужгороді та Івано-Франківську – по 17 тисяч. Найнижчі ціни на Заході України зафіксували в Луцьку – 16 тисяч доларів за трикімнатну квартиру в старому житловому фонді. 


Читайте також:
12 Червня, 2017 00:58
123 Ібануті журналісти. За такі гроші можна купити хіба псячу буду на околиці Львова.
11 Червня, 2017 19:38
666 ... знов стою на траві я ... кимось в "лажу" взутий ... але ж "лажа" не їде ... бо взувач -- іпанутий ... де "взувач" побачив оту " трикімнатну" у Львові за 25 тис. ? ... певне там же , де і в куєві за 40 тис. ... " .. нє можешь піть -- лучше пой .. " ...
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!