Львів закупить 50 нових тролейбусів за кошти ЄБРР

2648 0
Крім того, Європейський банк реконструкції і розвитку профінансує ремонт депо та модернізацію зношених елементів контактних мереж.
фото: lviv.vgorode.ua

фото: lviv.vgorode.ua

Сьогодні, 16 березня, Львівська міська рада, ЛКП «Львівелектротрнас» та Європейський банк реконструкції і розвитку підписали Угоду про намір кредитного фінансування для проекту модернізації громадського тролейбусного транспорту.

Львів планує залучити кредитні та грантові кошти у розмірі 17 мільйонів євро, з яких 15 млн – кредит, і 2 млн – грант. На ці гроші планується придбання нових 50 тролейбусів, реконструкція депо на вулицях Промисловій та Тролейбусній та модернізація зношених елементів контактних мереж міста.

Читайте також: Повези мене туди, де асфальту нема. Чому Львів купує старенькі трамваї?

Тендер на закупівлю тролейбусів мають оголосити влітку, а восени новий електротранспорт може з'явитися на вулицях Львова.

Також у планах міста, на залишок кредитних коштів ЄБРР хочуть побудувати нові контактні мережі на вулицях Пасічній-Зеленій, Хуторівці-Стрийській та до ТРЦ King-Cross.

Ймовірні терміни погашення кредиту – до 13 років. Відповідно до договору, угоду потрібно затвердити на сесії Львівської міської ради.

Вікторія Ейсмунт


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар