На правах реклами

Львівщина - друга в рейтингу рейтингу інвестиційної ефективності областей України

1233 0
За результатами оновлення рейтингу інвестиційної ефективності областей, Львівська область перебуває на рівні ineА, що відповідає рівню «максимальний». Про це повідомляє рейтингове агентство «Євро-рейтинг».
Фото: economicstreet.com

Фото: economicstreet.com

Оновлення здійснено за даними ІІІ кварталу 2018 р. Бальна оцінка інвестиційної ефективності нашої області становить 220 балів, що дозволило Львівщині посісти друге місце. Зауважимо, що першу сходинку займає – Київська область, а третю – Одеська область.

З метою оцінки інвестиційної ефективності, досліджено динаміку показників, які характеризують як інвестиційну активність в регіоні, так і соціально економічний ефект від залучених коштів.

Як інформує прес-служба Львівської обласної ради, рейтинг інвестиційної ефективності областей є щоквартальним. Найближче оновлення буде здійснено у березні 2019 р.

Із більш детальною інформацією можна ознайомитися – ТУТ.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!