Львівщина планує закупити близько 2,5 тисяч тестів на коронавірус

763 0
Але торги ще не оголошували.
Ілюстративне фото

Ілюстративне фото

Із бюджету Львівської області виділять 500 тис. грн для купівлі тест-систем для виявлення коронавірусу. Цих грошей має вистачити на близько 2,5 тис. тестів – 25 панелей по 100 тестів. Про це сьогодні, 2 березня, під час брифінгу в ЛОДА сказав т. в. о. директора департаменту охорони здоров’я Андрій Васько.

Читайте також: На Львівському вокзалі облаштували пункт для тимчасової ізоляції потенційних хворих

За словами Андрія Васька, частину закупівель проведуть за спрощеною процедурою. Їх оголосять сьогодні-завтра, каже посадовець. Решту закуповуватимуть через тендери в системі Prozorro.

Як розповів керівник лабораторного центру МОЗ у Львівській області Роман Павлів, МОЗ мало чимшвидше виділити Львівщині певну кількість тестів, але поки захворілих немає, аналізи відсилають в Київ, а на поступлення систем очікують пізніше.

Андрій Васько додає, що після того, як МОЗ виділить тести Львівщині, суму закупівлі можуть зменшити.

Читайте також: Як виглядають бокси Львівської інфекційної лікарні, де можуть лікувати хворих на коронавірус. Відео

Окрім того, департамент охорони здоров’я готує тендерну документацію для закупівлі додаткових апаратів штучної вентиляції легень та апарату ЕКМО, що призначений для складних випадків із дихальною системою. Також додатково закуплять маски, респіратори та інші засоби індивідуального захисту.


Читайте також: