Львівські програмісти розробили «сканер» російських товарів

2629 0
Тисячі українців вже відмовились від товарів російського виробництва. Найлегше їх впізнати за штрих-кодом – цифра "46" наприкінці вже відлякує покупців від товарів країни-агресора. Проте Росія не хоче втрачати значний сегмент ринку збуту і часто маскує штрих-коди під коди інших країн. Відтак, група львівських програмістів розробила мобільний додаток "Бойкот сканер", який розпізнає товари російського виробництва за назвами та логотипами.

Особливістю цього додатку є те, що він не потребує постійного доступу до мережі.  Для того, аби перевірити походження товару варто знайти його назву у переліку, або сфотографувати логотип. Якщо продукт російський, то на екрані телефону з'явиться попереджувальний знак: трикутник або квадрат червоного кольору.

"Над цією програмою ми із друзями працювали близько трьох місяців і вже місяць вона у вільному доступі. Вона розрахована для телефонів на базі Android. Зараз ми працюємо над тим, щоб розробити аналогійну програму для iOS", – розповів один із співрозробників програми Тvoemisto.tv.

Програма постійно удосконалюється і доповнюється. Адже кожен користувач може додати до переліку новий продукт надіславши його через меню "Додати новий логотип".

Скачати і встановити програму можна за допомогою сервісу "Google play". Розробники програми наголошують на тому, що програма ніколи не буде платною чи рекламною і закликають обирати товари національного виробника.

Підготувала Наталія Середюк

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!