Львівський «Електрон» продаватиме електроавтобуси Кувейту

3072 0
Інвестори із Кувейту мають намір купувати електроавтобуси львівського ПАТ «Концерн Електрон».
фото: drive-news.net

фото: drive-news.net

Представники арабської держави також зацікавлені інвестувати у розвиток оздоровчого туризму та мінеральних вод на Львівщині, інформують у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

Про це сьогодні, 6-го квітня, йшлось на зустрічі голови Львівської ОДА Олега Синютки та заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайла Тітарчука із генеральним директором компанії «J&N General Trading&Contracting Co» шейхом Джасемом Ас-Сабаха.

Читайте також: В Україні тепер можна безвідсотково купити елетромобіль в кредит 

«Електрон» сьогодні є компанією, яка має довгу та позитивну історію розвитку. І продукція, з якою вона «виходить» на ринок, в тому числі і електротранспорт, є надзвичайно конкурентною»,  наголосив Олег Синютка.

Заступник міністра також додав, що Львівщина – це одна із найпотужніших областей України. «На сьогодні потужності обох країн не використовуються у повному обсязі, тому маємо лише розвивати нашу співпрацю,  зазначив Михайло Тітарчук. – Ви можете розраховувати на підтримку щодо інвестування в українську економіку, особливо це стосується Львівщини».

Читайте також: Львівський «Електрон» увійшов у ТОП-3 підприємств, які постачають громадський транспорт 

За словами шейха Джасема Ас-Сабаха, його держава найбільше зацікавлена інвестувати в оздоровчий туризм, а також використання мінеральних вод.

Опублікувала Марічка Мишок

 

 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар