Львів’ян просять упізнати компанію, яка побила хлопця в центрі міста

113630 9
Інцидент стався зранку в суботу, 21 жовтня.
фото: спільнота Варта 1

фото: спільнота Варта 1

У суботу, 21 жовтня, приблизно о 5:15 ранку неподалік площі Ринок компанія невідомих осіб побила молодого хлопця, а також нанесла тілесні ушкодження ще двом людям. Про це повідомляється у спільноті Варта 1 у Facebook.

«О 5:15 ранку в проході, який з'єднує вул. Краківську (біля нічного клубу Fashion Club) і пл. Ринок невідомою компанією (близько 6-8 хлопців та 2 дівчат) було звіряче побито молодого хлопця», – йдеться в повідомленні.

У постраждалого крововилив у мозок, численні переломи кісток обличчя, гематоми голови. Він перебуває у 8 лікарні у важкому стані.

Львів’ян просять допомогти упізнати осіб, причетних до побиття. Повідомити інформацію можна за номерами: 097-652-91-12, 093-883-68-23, а також у поліцію – 102.

Фото зі спільноти Варта 1


Читайте також:
26 Листопада, 2017 11:37
коментатор [***]://list.[***]/Паби/67487/100-Рентген-Львів - тут є фото подібного хлопця з бородою, який вчинив на мене напад
26 Листопада, 2017 11:35
коментатор На мене було здійснено напад групою людей біля пабу "100 рентген". Серед нападників - хлопець невисокого зросту з бородою, був одягнений в бежеву спортивну куртку з капюшоном та арафатку. Схожий на того, якого видно тут на скріншотах з відеокамер у жовтій куртці, кепці, також з бородою. Подібну особу видно на сайті пабу серед фотографій, зверніть увагу, фотографія, де він сидить з дівчиною і говорить з офіціантом. Можливо хтось впізнає цю особу. Фото є за цим посиланням серед десятка інших [***]://list.[***]/%D0%9F%D0%B0%D0%B1%D0%B8/67487/100-%D0%A0%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B3%D0%B5%D0%BD-%D0%9B%D1%8C%D0%B2%D1%96%D0%B2
31 Жовтня, 2017 13:54
Андрій А ви впевнені що то хлопці то Жидачівського поліцейска мафія то вони на таке спосібні
23 Жовтня, 2017 01:37
Софія Впізнати.... і одразу самосуд!!!Таких завжди чомусь покарання обходить стороною! Щоб ви поздихали виродки!!! Дай Бог, щоб хлопець виздоровів!!!
22 Жовтня, 2017 22:37
Олекса Народ!!! А чого ви мовчите?? Та поки такі виродки ходять по наших вулицях, як жити нам і нашим дітям? Закритись у своїх квартирах і прислухатись до звуків на вулиці,боятись щоб нас ніхто не побачив і не почув???
Яке це європейське місто? Яка це правова спільнота? Яка це зрештою поліція і влада?
Не чути і не бачити гнилих струпів на тілі свого міста, робити вигляд, що все казково,розвішувати гирлянди,робити пафосні ярмарки, фествалі, заробляти на своєму народі брудні гроші і закривати очі на те, що якась нелюдна мерзота просто на вулиці нашого з вами міста вбиває людей??
Владу до відповідальності!!! Нехай наш генерал разом з мером та очільником обладміністрації відповість!!!
НАРОД!!! А Ви ще не боїтеся жити і ходити по вулицях свого рідного міста???
А може ви теж робите вигляд що нічого не бачите і нічого не сталося ???
Якщо ви будете мовчати, то завтра на місці того хлопця в реанімації можете бути ВИ !!!!
22 Жовтня, 2017 18:56
Наташа От [***] такі...будьте прокляті до третього коліна..А хлопцеві скорішого одужання..все буде добре.....
22 Жовтня, 2017 16:56
громадянин а тут не треба їх опізнати. це малолітнє кодло постійно біля п"яльні збирається. через тиждень знову припреться туда. шукайте їх там
22 Жовтня, 2017 14:43
Валерій В такий період коли непрацюють правоохоронні органи,треба створити свої,які будуть позбуватися непотребу.
22 Жовтня, 2017 14:26
львів'янин [***], а що робить поліція??? А муніципальна дружина?? Грьобані правоімпотентні органи!
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!