Львів'ян закликають долучитися до міжнародної акції на підтримку Сенцова

1157 0
21 серпня буде 100-ий день голодування українського режисера Олега Сенцова.
фото: Фокус

фото: Фокус

21 серпня, у 100-ий день голодування українського режисера Олега Сенцова, львів'ян запрошують долучитися до міжнародної акції. Про це йдеться на сторінці події у Facebook.

По всьому світу в цей день на знак солідарності з Олегом Сенцовим, що перебуває в ув'язненні в російській колонії в Лабитнангі, відбудуться акції масового надсилання листів на його підтримку до консульств Російської Федерації.

У Львові до заходу доєднуються Міжнародний ПЕН-клуб, офіс «Львів – місто літератури ЮНЕСКО», Меморіальний музей тоталітарних режимів «Територія Терору» та Український осередок Міжнародного ПЕН-клубу та закликають львів'ян прийти 21 серпня, об 11:00, до консульства Російської федерації на вул. Левицького, 95 та засвідчити передачу листів адресату.

Читайте також: Львів'янам пропонують написати листа українським політв'язням

Зауважимо, що листи потрібно занести завчасно, до 18:00 20 серпня, в Меморіальний музей тоталітарних режимів «Територія Терору» (просп. В. Чорновола, 45 Г), щоб їх відсканували та передали Міжнародному ПЕН-клубу.

Нагадаємо, 14 травня український кінорежисер Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування. Навесні 2014 року його арештували та доправили до в’язниці у Росію. Наразі його утримують у колонії «Білий ведмідь» в місті Лабитнангі Ямало-Ненецького автономного округу Тюменської області РФ. Пізніше Олег Сенцов погодився на підтримувальну терапію. Єдиною умовою припинення голодування Сенцов називає звільнення усіх українських політв’язнів, утримуваних в РФ і на території Криму. 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар