Львів’ян закликають обстежити легені

8467 1
Майже 20 тисяч львів’ян страждають на туберкульоз та інші захворювання легенів.
Фото: Bucha.com.ua

Фото: Bucha.com.ua

З 20-го березня по 7-ме квітня львів’ян закликають пройти флюорографічне та спірографічне обстеження, щоб профілактувати і вчасно виявляти туберкульоз та хронічні захворювання легень. Пройти безкоштовне обстеження можна у будь-якый полыклыныцы Львова. 

Цьогоріч акція відбудеться уже вдесяте поспіль в рамках Всесвітнього дня боротьби із захворюванням на туберкульоз, який відзначають 24-го березня. Торік медики та пацієнти Львова отримали нові можливості для ефективнішої діагностики туберкульозу та захворювань бронхо-легеневої системи на ранніх стадіях – для шести поліклінік міста за районним принципом (1МКЛ, 4МКЛ, 2МП, 4МП, 5МП, 6МП)  було закуплено сучасні цифрові флюорографи, які зменшують променеве навантаження на пацієнта. 

Читайте також: Найміть собі лікаря. Українців очікує кардинальна реформа медицини

Минулого року від хвороб органів дихання у Львові померло 110 осіб, а у Львівській області –  908. До груп ризику відносяться особи, які працюють на підприємствах зі шкідливими умовами праці, курці, люди, які перенесли гострі захворювання дихальних шляхів, пневмонію, а також ті, яким вже діагностовано хронічний бронхіт чи бронхіальну астму.

Опублікував Ярослав Сиваківський


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (1)

Додати коментар
18 Березня, 2017 21:48
Юрій А де? вказати важко?