На правах реклами

Львів'ян запрошують на Дні відкритих дверей спеціалізованої школи дизайну

2777 0
З 18 по 23 вересня приватна школа дизайну CREATIVE DESIGN SCHOOL, що спеціалізується на професійній підготовці та перекваліфікації у сфері дизайну дорослих, а також ранній профорієнтації з різних галузей дизайну дітей та підлітків, запрошує на Дні відкритих дверей.

Презентація курсів,  нових проектів та напрямків навчання

Дізнатись більше про можливості дизайн-освіти, познайомитись з кураторами і викладачами школи, побачити роботи випускників, отримати відповіді на усі запитання  та обрати для себе один з напрямків професії майбутнього, - Школа Creative запрошує 18-23 вересня:

18.09 о 18.00: дизайн середовища: інтер’єр та ландшафтний ("Design House" вул. Погулянка, 5)
20.09 о 18.00: fashion-дизайн (вул. Дудаєва, 9)
21.09 о 18.00: графічний дизайн ("Design House" вул. Погулянка, 5)
22.09 о 18.00: арт-школа (вул. Дудаєва, 9)
23.09 о 13.00: Junior-курси (вул. Дудаєва, 9)

Організатори також обіцяють  розіграші, подарунки та безкоштовний майстер-клас для дітей. Потрібна попередня реєстрація на сайті www.creativeschool.eu  або ж за телефоном +380630738240

CREATIVE DESIGN SCHOOL для дорослих

Створена за кращими європейськими аналогами, за шість років своєї діяльності школа  Creative випустила вже близько 1000 студентів, значна частина з яких сьогодні є успішними дизайнерами та навіть власниками дизайн-студій. Особливістю школи є можливість, незалежно від рівня підготовки, у короткі терміни «з нуля», комплексно освоїти усі основні принципи та тонкощі трендової та перспективної сьогодні професії дизайнера.

Сьогодні найпопулярнішими  напрямками, які викладають у школі дизайну Creative, є дизайн інтер’єру, фешн-дизайн,  графічний та ландшафтний дизайн. Програми навчання поділені на кілька рівнів та розроблені таким чином, щоб, незалежно від основної професії та профільної освіти, людина змогла повністю перекваліфікуватися та отримати нову для себе, творчу професію.

Курси скетчингу, фешн-ілюстрації будуть цікавими дизайнерам та модельєрам, стилі мистецтва та дизайну, сучасний етикет, – кожен знайде для себе той напрямок, який буде захоплювати.

«Основна мета – це комплексне навчання, яке передбачає не лише теоретичні знання, необхідні для фахівця того чи іншого напрямку дизайну, але й практичні навички, які відточуються під керівництвом дизайнерів-практиків, – розповідає засновниця школи дизайну CREATIVE Ірина Головчак. – Кожен викладач школи Сreative – це кваліфікований фахівець своєї галузі, знаний серед колег, який має вже «власне ім’я».  Ми пишаємось тим, що зібрали у свою команду дизайнерів-практиків та представників академічної школи, що дозволило нам досягти оптимального поєднання базових фундаментальних знань,  практичних навичок  та розуміння останніх тенденцій в дизайні та мистецтві в наших випускників».

Усі курси тривають від 3-х до 9 місяців залежно від рівня складності та напрямку.  Кожен студент працює над власним дипломним проектом, який передбачає роботу з реальними об'єктами та замовниками. По закінченню навчання, студент захищає свій проект перед незалежною аудиторією, і тільки після успішного захисту, отримує сертифікат Школи дизайну Creative. Школа активно сприяє працевлаштуванню своїх випускників, для чого розвиває партнерські відносини з найкращими компаніями, які працюють у сфері дизайну, організовує подальше стажування найкращих студентів за обраним фахом як у власній компанії, так і у компаніях-партнерах.

ШКОЛА ДИЗАЙНУ JUNIOR

Окремим напрямком CREATIVE DESIGN SCHOOL є рання дизайн-освіта для дітей та підлітків від 9 до 16 років. Інноваційністю вирізняється дворічна програма «Школи дизайну Junior», основною метою якої є рання профорієнтація та базові знання із різних галузей дизайну.

Перший рік діти вивчають основи композиції, рисунку, кольорознавства та роблять вступ до графічного дизайну, дизайну середовища (ландшафтного та інтер’єру) та проектування одягу. В заняттях, що є частиною блоків графічний дизайн, дизайн інтер’єру та digital art передбачене вивчення комп’ютерних програм, за допомогою яких діти вчаться візуалізувати свої ідеї та роботи.

Вже наступного року діти визначаються, яку із спеціальностей  хотіли б вивчати більш  глибоко. З 17 років юні випускники школи матимуть можливість продовжити навчання на курсах для дорослих або ж скористатись новою унікальною пропозицією: вступити  до вищих навчальних закладів у Польщі, які є партнерами Creative school. Школа дизайну сприяє підготовці портфоліо та усіх необхідних документів, консультує який навчальний заклад краще обрати.

Як і у школі для дорослих, дітей навчають лише дизайнери-практики та талановиті молоді художники.

ШКОЛА СУЧАСНОЇ ЕСТЕТИКИ

В межах «Днів відкритих дверей» відбудеться презентація нового напрямку від Creative school – «Школа сучасної естетики». 2-річна комплексна програма зосереджена на класичних засадах освіти та виховання творчості і етикету у дітей. В межах курсу діток вчитимуть розумітись на різних напрямках мистецтва та дизайну, різним стилям та напрямках рисунку та живопису, сучасному етикету, основам акторської майстерності, вираженню себе через пластику тіла та навіть основам французької.

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!