Львів'ян запрошують на найбільший християнський фестиваль в Україні «Вітер На-Дії»

2916 0
Серед учасників розіграють путівку на Світовий день молоді у Панамі.
фото: Дем’ян Лінник

фото: Дем’ян Лінник

16 вересня у центрі Шептицького УКУ відбудеться третій всеукраїнський фестиваль «Вітер На-Дії». Цього року очікується близько 5 тисяч учасників, серед яких молодь з усієї України, повідомляють організатори.

«Формат цьогорічного фестивалю суттєво відрізнятиметься від попередніх. Це не лише форум для зустрічі та спілкування християнської молоді, але й ресурс, який допоможе лідерам молодіжних організацій отримати інструменти для подальшої праці», – йдеться у повідомленні організаторів.  

Протягом дня учасникам будуть запропоновані п’ять майданчиків (інтелектуальний, театрально-мистецький, духовний, музично-творчий, спортивний), які зберуть кілька десятків спікерів, серед яких відомі блогери, священики, волонтери, мадрівники, стартапери, соціальні підприємці, митці, спортсмени. З докладнішою програмою фестивалю, яка постійно доповнюється, можна ознайомитись на сайті Вітер На-Дії.

Читайте також: Духівники твого міста. Михайло Димид про окуляри християнської любові

Розпочнеться Фестиваль Літургією у Храмі Святої Софії-Премудрості Божої, а завершиться маштабним вечірнім концертом за участі гуртів «Беz Обмежень» і Kerygma Project.

Організатори готують безліч сюрпризів для учасників. Зокрема, серед зареєстрованих учасників розіграють путівку на Світовий день молоді у Панамі.

Організовує фестиваль Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ разом із Українським Католицьким Університетом за підтримки Львівської облдержадміністрації та Львівської міської ради.

Партнерська публікація


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар