Львів’ян запрошують на прогулянку із зубрами. Деталі

1770 0
Національний природний парк «Сколівські Бескиди» організовує екскурсії в дику природу.
Фото: ecomedia.com.ua

Фото: ecomedia.com.ua

Спостереження за зубрами відбувається в супроводі інспекторів, які супроводжують туристів в пошуках і очікуванні зубрів. Вони мають значний досвід в пошуку тварин та можуть легко визначити їх місце перебування. Як повідомив у коментарі Tvoemisto.tv заступник директора з наукової роботи парку Василь Приндак, туристи можуть обрати як пішу, так і автомобільну екскурсію.

«Є декілька варіантів відпочинку. Перший передбачає приїзд групи в село Майдан, де у місцевого жителя можна орендувати автомобіль за 600 грн та направитися до місця, де можна побачити зубрів. Інший варіант передбачає повністю пішу екскурсію довжиною у 9 км», – говорить він.

Читайте також: Скільки грошей залишили туристи у Львові минулого року

Екскурсія з доставкою автомобілем займає 3-4 години, без оренди машини така екскурсія триватиме весь день. Також Василь Приндак додає, що зубрів зазвичай можна побачити на спеціальному підгодівельному майданчику.

«Для того, щоб туристи точно змогли їх побачити – треба обов’язково узгодити дату приїзду, щоб, можливо, один день не годувати тварин, і вони точно прийшли на підгодівельний майданчик», – зазначає він.

За його словами, під час екскурсії також можна побачити сліди багатьох тварин, в тому числі ведмедя та вовка. При цьому туристи можуть не хвилюватися за свою безпеку.

«Зазвичай ведмеді мають свій ареал перебування, тож туристи можуть не хвилюватися щодо зустрічі з хижаками. Окрім того, перед початком екскурсії лісничий має провести інструктаж, як правильно поводити себе з тим чи іншим хижаком», – заспокоює Василь Приндак.

Читайте також: Прогулятися Підгорецьким замком можна онлайн

Мінімальна оплата за екскурсію складає 300 грн. Кількість людей в групі не обмежується. В групах більше 30 людей відпочинок на дикій природі коштує 10 грн з людини. Послуги екскурсовода коштують додаткові 10 грн. За детальнішою інформацією в парку радять звертатися у адміністрацію НПП «Сколівські Бескиди», контактний номер телефону (03251) 2-14-11.

Микита Гладченко

 

 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар