Львів’янам пояснили, чому в трамваях холодно

4738 4
Мешканці міста скаржаться: у електротранспорті не працює опалення й дуже холодно, особливо коли починаються морози. Tvoemisto.tv поцікавилося в «Львівелектротрансу», чому не прогріваються трамваї та тролейбуси та що роблять для того, щоб вирішити проблему.
фото: lvivportal.ua

фото: lvivportal.ua

Опалення в електротранспорті є, однак існує декілька перешкод для його нормального функціонування. Антон Лягушкін, начальник відділу інформації та зв'язків із громадськістю ЛКП «Львівелектротранс», пояснює: «Всі трамвайні вагони обладнані штатними обігрівачами, в коло яких включені плавкі запобіжники з напругою 600 вольт. Проблема в тому, що вони фактично є одноразового використання: коли такий запобіжник вибило, водій не може його замінити, бо не має до нього допуску й має чекати електрика. Тому, якщо в трамваї вже вибило, він мусить їздити без опалення».

Також причиною холоду у вагонах посадовець назвав те, що у місті є тільки одне депо № 2. Трамваї вночі стоять на відкритому морозі, тому зранку потрібно 2-3 години на те, щоб вони прогрілися.

Тим часом, така проблема зачіпає не весь електротранспорт. Тепло є в усіх 9-ти вагонах трамваїв та кожному тролейбусі «Електрон», у більшості ЛАЗ Е-183 (марка тролейбуса львівського виробництва), капітально відновленому тролейбусі та частині трамваїв Татра КТ-4Д, де встановили термоповітродув, - повідомив Tvoemisto.tv Антон Лягушкін.

За його словами, над вирішенням проблеми із плавкими запобіжниками й холодом у вагонах трамваїв працюють, однак у межах цієї зими змінити щось наврядчи вдасться. У п’ятницю, 6-го січня, у «Львівелектротрансі» провели нараду, на якій дали розпорядження технічному відділу провести дослідження щодо заміни плавких запобіжників на автомати, які водій може включити без сторонньої допомоги.  

Однак це потребує тривалого часу: для закупівлі нових автоматів необхідно провести тендер, щоб їх встановити треба отримати підтвердження у науково-дослідному інституті. Крім того, Львовом курсує велика кількість трамваїв і встановлення приладів під час технічного огляду чи планового ремонту у всі одиниці може бути тривалим.

Спілкувалася Юлія Сабадишина


Читайте також:

Коментарі (4)

Додати коментар
11 Січня, 2017 12:06
Aндрій А в автобусах та електричках..тоже запобіжники вибиває????
Питання до влади!!!! Чому випускають на маршрути ....завідомо несправний транспорт....???
Відповідальність хто несе...хто приймав в єксплуатацію..несправні транспортні засоби???
Чому за своі кровні 4 грн..я не можу проіхатись"стоячи" хоть у теплій маршрутці....?
10 Січня, 2017 16:28
vika ніколи не зустрічала у Львові теплого трамваю
10 Січня, 2017 16:01
Yuriy Remont tijeji rychliati, wo nazuvajetsia lvivskuj tramvaj podibna na sutyaciy kolu hvorogo na gangreny likyjyt' progrivanniam piatok i nastojkojy z koru dyba.
10 Січня, 2017 15:58
Yuriy Miska vlada we bu rozkazala chomy tramvaji taki "novi ta ne dziyravi". Pojasnenia jich schozi na ploski anegdoty, abo priamo kazychu hams'ki pojasnenia.