Львів’яни можуть через SMS дізнаватися, коли приїде маршрутка. Інструкція

15054 1
Львів'яни через смартфон або звичайний телефон можуть дізнаватися, коли прибуде громадський транспорт на конкретну зупинку.
фото: соцмережі

фото: соцмережі

На львівських зупинках громадського транспорту продовжують встановлююти додаткові знаки, за допомогою яких можна дізнаватися, коли приїде маршрутка, тролейбус чи трамвай. На знаках є інформація про назву зупинки, її індивідуальний код та номер для відправлення sms-повідомлення.

Читайте також: Smart Львів. Як у місті координують роботу транспорту. Фото

Як зазначив у коментарі для Tvoemisto.tv начальник відділу «Інститут стійких транспортних систем» ЛКП «Львівавтодор» Ігор Могила, спершу такі знаки встановлюють у Сихівському та Залізничному районах. До кінця 2017-го року таблички мають з’явитися на кожній зупинці Львова.

Варіант 1: через SMS-повідомлення

На таблиці є код зупинки. Написавши повідомлення з цим кодом на номер 2214, у відповідь прийде SMS з часом прибуття транспорту. Скористатися послугою можна з будь-якого мобільного телефону. SMS-відповідь приходить упродовж кількох секунд. Вартість sms від відправника – відповідно до тарифів мобільного оператора. Відповідь приходитиме безкоштовно.

фото: аlex-shutyuk.livejournal.com

Варіант 2: через браузер на смартфоні

Щоб скористатися цим варіантом, потрібно мати смартфон та підключення до інтернету. Увівши посилання та індивідуальний код зупинки, можна переглянути, за скільки часу прибуде маршрутка, тролейбус чи трамвай. Клікнувши «на мапі», можна дізнатися, де саме зараз перебуває потрібний транспорт.

Додамо, раніше на зупинках клеїли спеціальні наліпки з QR-кодами та індивідуальними номерами. На кожну зупинку громадського транспорту таких наліпок виготовили по дві. Проте їх часто зривали. Подекуди, за словами Ігоря Могили, це робили самі двірники, сприймаючи за рекламу. Відтак, на засіданні міської комісії із безпеки руху ініціаторам проекту дозволили інтегрувати цю інформацію у дорожні знаки

Підготувала Юлія Сабадишина


Читайте також:
5 Травня, 2017 22:54
Роман Розписано всьо прикольно, але я надіслав SMS, схавало 1 гривню, але мені відповідь не прийшла...