«Львівтеплоенерго» планує побудувати в місті сміттєпереробний комплекс

2804 1
Харківська компанія отримала замовлення на передпроектні роботи по сміттєпереробному комплексу за 490 тисяч гривень.
Фото: hyser.com.ua

Фото: hyser.com.ua

На сайті публічних закупівель Prozorro повідомляється, що ПАТ «Важпромавтоматика» 1-го березня отримало замовлення на послуги щодо розробки техніко-економічного обґрунтування для будівництва сміттєпереробного комплексу для ЛМКП «Львівтеплоенерго» вартістю 490 тисяч гривень, інформує сайт Наші гроші.Львів. Фірма-виконавець зобов’язана розпочати роботи з розробки ТЕО (розрахунок економічної доцільності здійснення проекту) одразу після отримання вихідних даних та авансового платежу розміром 245 тисяч та завершити їх упродовж 75 днів.

Читайте також: Хробаки, завод чи сортувальні майданчики: що врятує Львів від сміттєвого колапсу

Згідно з завданням, продуктивність сміттєпереробного комплексу становитиме 240 тис. т/рік (Львів продукує приблизно 219 тис. т/рік), планується будівництво двох модулів сортування сміття у дві черги, площа під компостування сміття, допоміжні споруди і ТЕЦ для спалювання сміття. Загалом проектна документація міститиме техніко-економічне обґрунтування забудування, основні технічні рішення, ідентифікацію та декларацію безпеки об’єкта, вихідні дані для розробки конструкторської документації, визначення класу відповідальності та проекту документацію з оцінки впливу на навколишнє середовище.

Замовлення на ТЕО отримало ПАТ «Важпромавтоматика» з пропискою у Харкові. Згідно з даними аналітичної платформи Youcontrol, власниками виступають харків’яни Микола Кубишкін (66,72%), його діти Олександр Кубишкін (3,66%) та Олена Кубишкіна (1,57%), Микола Нестеренко (14,81%) та його дружина Галина Нестеренко (0,35%), а також Галина Козлюк (12,89%).

Опублікував Ярослав Сиваківський


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (1)

Додати коментар
6 Березня, 2017 08:15
критик Це все добре,але не включайте зараз ,коли тепло опалення по повній , чи може ви виконуєте чиюсь вказівку з народа побільше грошей забрати?