Як львів'яни продовжують облаштовувати Сквер Гідності на Сихові. Фото

4429 0
Нові лавки встановили за допомогою небайдужих мешканців Львова.
Фото ГО кращий Сихів

Фото ГО кращий Сихів

У Сквері Гідності, що на проспекті Червоної Калини у Львові, встановили ще дві нові лавки. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив співзасновник ГО «Кращий Сихів» Андрій Рущак.

«Ми встановили нові лавки, які вдалось придбати на кошти небайдужих мешканців Львова та Сихова. Вони мають різну форму. На їх придбання ми витратили більше 30 тис. гривень», – повідомив Андрій Рущак.

За його словами, проектом облагородження Скверу Гідності передбачено встановлення ще семи лавок. Також ГО «Кращий Сихів» шукає можливості для догляду за газонами та хочуть замінити деякі дерева, які вже засохли.

Читайте також: На Сихові облаштували лавочки для мрій. Фоторепортаж

Зазначимо, що з 2015 року, коли був представлений перший у Львові інклюзивного громадський простір – Сквер Гідності, небайдужі мешканці та місто висадили тут кілька дерев та встановили 12 лавок.

Процес змін у сквері розпочався ще у травні 2014 року, коли місцеві мешканці стали на захист цього громадського простору від спорудження 4-х поверхового ТЦ і відновили громадський статус скверу. Учасники урбаністичного об'єднання «Групи 109» розробили проект оновлення скверу, користуючись принципами універсального дизайну та залучаючи місцеву громаду, підприємців та школу, а також співпрацюючи з  ГО «Кращий Сихів» та Сихівською РА. 


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар