Львів’яни просять дозволити двосторонній рух по Черемшини

1809 0
Ініціатори звернень до влади району вважають, що такий крок дозволить вирішити транспортний колапс, спричинений ремонтними роботами на Личаківській.

Жителі Личаківського району виступають з ініціативою відновити двосторонній рух по частині вулиці Черемшини, яка виходить на Личаківську. Вони вважають, що таким чином вдасться вирішити проблему з рухом транспорту, що виникла після того, як минулого тижня закрили для руху ділянку Личаківської від вулиці Черемшини до повороту на Пасічну.

Як написала на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук» Анастасія Карп’як, після того, як закрили згадану ділянку, «тисячі жителів Личаківського району та Винник потерпають від транспортного колапсу».

«10 автобусів змінили свої маршрути, люди пішки добираються на роботу, Зелена та Левицького стали суцільним корком, автомобілі для об’їзду ремонтованої ділянки Личаківської роблять гак у 8 кілометрів. Насправді цього могло і мало б не бути…», — написала Анастасія Карп’як.

Вона звернулася з проханням зробити на час ремонту Личаківської рух по вулиці  Черемшини двостороннім на гарячу лінію міста і дізналася, що це уже далеко не перше подібне звернення.

«Сподіваюся, влада дослухається до своїх мешканців, і виконає обіцянку, дану в.о. начальника управління транспорту ЛМР Олегом Партикою щодо об’їзду Личаківської: «Це попередні, тимчасові схеми об’їздів. При необхідності, на прохання мешканців, можемо вносити зміни у схеми об’їздів», ну от, мешканці просять… тепер справа за Вами», -- написала львів’янка.

Читайте також: Коли повністю завершать ремонт вулиці Личаківської

В.о. начальника управління транспорту ЛМР Олег Партика у коментарі Tvoemisto.tv  сказав, що управління розглядало можливість двостороннього руху на цьому відрізку вулиці Черемшини, однак поліція виступила проти з огляду на ймовірність виникнення аварійних ситуацій.

Нагадаємо, з 15 листопада до 21 січня 2018 року року закрито для руху громадського і приватного транспорту відтинок вулиці Личаківської між Круп’ярською та Черемшини у зв’язку із ремонтом вулиці Личаківської.

Водночас, начальник сектору безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції Львова Роман Вахула розповів Tvoemisto.tv, що ще до початку ремонту на Личаківській жителі вулиці Черемшини звернулися до влади з проханням зробити там рух одностороннім. Йшлося про те, що на вулиці багато жителів паркували свої автомобілі і це дуже утруднювало рух в два боки.

Відтак, міська комісія запитань безпеки дорожнього руху вирішила зробити рух по Черемшини одностороннім.

Після того, як  розпочалися ремонтні роботи по Личаківській, з пропозицією відновити двосторонній рух до поліції зверталися перевізники.

«Перевізники зверталися до нас з пропозицією відновити двосторонній рух, тому що це скоротило би їм шлях, а крім того, вони скаржилися на те, що десь по Зеленій постійно виникають затори», -- розповів Роман Вахула.

За його словами, він не бачив звернень від жителів цієї вулиці з проханням відновити двосторонній рух.

 

Тарас Базюк


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар