Львів’яни вже подали на громадський бюджет понад 100 проектів

1447 0
Прийом заявок на участь у конкурсі триває ще два дні до кінця дня 15-го вересня.

На сайті громадського бюджету Львівської міськради станом на 13:45 13-го вересня зареєстровано 106 поданих проектів, що претендують на загальну суму майже 67 млн грн. 
 
Найбільше проектів стосуються освіти  29, спорту  25 та комунального господарства  17. Решта категорій набрали менше десяти проектів. Жодного проекту поки що не надійшло у категоріях «телекомунікації, зв’язок та ІТ» та «транспорт». 
 
«Зверніть увагу: найпоширенішою технічною помилкою є відсутність або неправильне заповнення підписного листа! Підписний лист повинен бути встановленої форми, усі поля для підписантів є обов'язковими для заповнення. На підтримку малого проекту необхідно подати не менше 25 підписів, а на підтримку великого проекту не менше 50 підписів мешканців Львова! Завантажити бланк підписного листа можна тут» йдеться на сторінці громадського бюджету Львова на Facebook.
 
Читайте також: Перемагають згуртовані. Як виграти конкурс громадського бюджету
 
Серед усіх поданих проектів 88 малих на суму від 50 до 500 тисяч та 17 великих на суму до 3 млн грн. За оцінкою відділу громадського партнерства, для перемоги великим проектам необхідно буде набрати не менше тисячі голосів,  для малих проектів — не менше двохсот. Кожен район міста гарантовано отримає по 2 млн грн на малі проекти. Загальний бюджет конкурсу складає 20 млн грн. 
 
Минулого року подалися 245 проектів. З них 67 профінансовані, 20 проектів уже реалізовані.
 
Зоя Красовська

Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар