Мешканці заявили, що блокуватимуть будівництво гуртожитку Політехніки

1704 1
Після зустрічі з експертами та описом технології будівництва гуртожитку на вул. Відкритій, 1 компромісу досягти не вдалося.

Зустріч відбулася у «Львівській політехніці» 11-го вересня. Головний архітектор проекту професор політехніки Ігор Гнесь розповів про технологію будівництва на зсувонебезпечній ділянці. Експерти, що робили дослідження на замовлення політехніки, запевнили, що ризиків руйнування будинку немає, оскільки застосовуватиметься технологія, що мінімізуватиме навантаження на ґрунти. 
 
 
«Ми прийняли рішення застосувати буроін’єкційні палі, щоби сперти гуртожиток на міцні ґрунти, і таким чином цей гуртожиток і палі відіграватимуть стабілізаційну роль для цієї ділянки загалом», — сказав Ігор Гнесь.
 
Мешканці будинку №20 по вулиці Остроградських наполягають, що тріщини у їхньому будинку стали наслідком попередньої забудови у студмістечку політехніки. Вони замовили власну експертизу стану будинку і в ній міститься застереження, що будівництво може спричинити руйнування.
 
Читайте також: Нова забудова у студмістечку Політехніки: чому мешканці проти гуртожитку
 
Мешканці наполягають на проведенні повторної незалежної експертизи стану будинку та інсоляції, оскільки вважають висновки експертів упередженими: частина експертів є викладачами чи випускниками «Львівської політехніки». 
 
Представники ініціативної групи наполягають, що будівництво гуртожитку має проводитися на іншій ділянці, інакше це ставить під загрозу понад тисячу мешканців цієї території. 
 
 
Ректор «Львівської політехніки» Юрій Бобало зауважив, що якщо не розпочати будівництво цього року, то університет може не отримати фінансування на будівництво гуртожитку взагалі. Йдеться про 140 млн грн із державного бюджету, 40 із яких мають бути освоєні цього року. 
 
Пропозиція створити спільну комісію наразі не була ухвалена. Мешканці заявили, що в разі початку будівництва будуть оскаржувати його в судах та через заяви в правоохоронні органи. 
 
Зоя Красовська

Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (1)

Додати коментар
15 Вересня, 2017 17:48
наталя фейкові громадські організації та керівники ініціативних груп хочуть отримати хабар від керівництва ЛП та забудовників а діти хай живуть в палатках....студенти вийдіть на вулицю хай почують ваш голос.......бачинського за грати