МОЗ оновило перелік країн «червоної» зони. У списку – Чехія, Польща, Румунія

2530 0
У переліку 51 країна.
Фото: freepik.com

Фото: freepik.com

Міністерство охорони здоров’я оновило перелік країн «зеленої» і «червоної» зон. Так, станом на 23 жовтня, 51 країну віднесли до «червоної зони» за рівнем поширення Covid-19.

До країн «червоної зони» потрапили Чехія, Бельгія, Нідерланди, Чорногорія, Великобританія, Польща, Румунія, Хорватія, США, Австрія.

Після повернення з «червоної» країни пройти обсервацію чи здати ПЛР-тест. До слова, зробити це платно можна у львівському аеропорту. Із повним актуальним списком країн обох зон можна ознайомитись за посиланням.

Додамо, що країною «червоної зони» вважають держави, де наявна одна з ознак:

  • кількість нових випадків реєстрації хвороби Covid-19 на 100 тис. населення за останні 14 днів перевищує кількість таких випадків в Україні;
  • приріст нових випадків реєстрації хвороби Covid-19 у державі за останні 14 днів порівняно з попередніми 14 днями становить більш як 30 відсотків.

Після повернення з країн «зеленої зони» обсервація і самоізоляція не потрібні. З умовами в'їзду до різних країн можна ознайомитися на інтерактивній мапі МЗС. 

Читайте також: Як українцям підготуватися до поїздок закордон в умовах епідемії. Роз’яснення МЗС

Нагадаємо, що раніше, Кабінет міністрів заборонив в’їзд іноземців до  28 вересня.

 Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!