МЗС запустило сервіс, який допомагатиме українцям у подорожах

2328 0
Фото: gdb.rferl.org

Фото: gdb.rferl.org

Міністерство закордонних справ України створило сервіс та мобільний додаток «Друг», який допомагатиме українцям під час подорожей. 

Нова система містема містить карту посольств та консульств України у світі. Користувачам пропонують стислу інформацію про країну, митні правила, культурні та релігійні особливості, можливі небезпеки та сприятимуть вирішенню питань, що виникатимуть за кордоном.

Читайте також: У Telegram з’явився бот, що шукає дешеві автобусні квитки

«У разі виникнення надзвичайної ситуації в країні, до якої Ви зареєструвалися, система надішле актуальну інформацію у формі текстового повідомлення на Ваш номер телефону або повідомлення на електронну адресу. Крім того, посольство чи консульство України матимуть можливість встановити зв’язок з Вами або з особами, яких Ви зазначили у анкеті», – йдеться на сайті.

Електронна реєстрація у системі складається із кількох розділів, зокрема інформації про особу, яка подорожує, маршруту подорожі, періоду перебування закордоном, інформації про близьких, які перебувають закордоном та контактної інформації в Україні.

 

 


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар