На Львівщині почнуть будувати нову транспортну розв’язку. Схема

28000 2
Загальна вартість робіт становить понад 27 млн гривень.
фото: commons.wikimedia.org

фото: commons.wikimedia.org

Служба автомобільних доріг у Львівській області оголосила тендер на будівництво з’їзду з автомобільної дороги державного значення М-09 Тернопіль – Львів – Рава – Руська на аналогічну дорогу М-06 Київ – Чоп для лівоповоротного руху за напрямком Тернопіль - Чоп. 

Згідно з тендерною документацією, на дорозі спершу прокладуть кабельні мережі, укріпити укоси травою та бетоном, прокласти нове дорожнє покриття, влаштувати бортові камені та огорожу. Після завершення основних робіт, на дорозі встановлять знаки та електроосвітлення, а також нанесуть відповідну розмітку.

У тендері, який завершився 30 серпня, взяли участь дві компанії: ТзОВ «Онур Конструкціон», яке запропонувало побудувати дорогу за 27,5 млн гривень при початковій вартості – майже 28,4, та ТОВ «Автомагістраль-Південь» із пропозицією у трохи більше 28 млн гривень. У результаті аукціону, про намір укласти договір про початок робіт повідомили ТзОВ «Онур Конструкціон».

Проектну документацію розробила компанія ТОВ «Сінк плюс». Загальна довжина відремонтованої ділянки становитиме 450 м. Завершити роботи мають до 20 грудня цього року.

Вікторія Ейсмунт

Схема Служби автомобільних доріг

у Львівській області


Читайте також:
8 Вересня, 2018 05:15
Ігор Перше доробіть дорогу Пісочна-Меденичі
7 Вересня, 2018 18:44
Stepan Доробіть дорогу Миколлаїв-Жидачів!